Засіб родентицидное Лускунчик тестова приманка з ароматом сиру і арахісу 250гр

Засіб родентицидное Лускунчик тестова приманка з ароматом сиру і арахісу 250гр Код: 2012

Є в наявності
20 грн.
-
+

Засіб родентицидное "Лускунчик" тестова приманка з ароматом сиру і арахісу 250гр

Засіб дозволено до використання фахівцями та населенням в побуті (у житлових і нежилих приміщеннях і поряд з ними).

Призначення:

для знешкодження щурів, мишей в побутових умовах. Засіб дієвий навіть у випадку звикання гризунів до інших принад. Миші і щурі з легкістю залучаються особливими речовинами, що знаходяться в засобі і гинуть протягом 3-7 днів після поїдання принади. Процес отруєння гризунів НЕ викликає занепокоєння у інших мишоподібних, гризуни гинуть на відкритому просторі в результаті задухи.

Спосіб застосування:

У закритих приміщеннях приманку, не розкриваючи фільтр-пакет, кладуть на спеціальні підкладки, які розміщують в попередньо виявлених місцях проживання гризунів (під укриттями уздовж стін, перегородок, біля нір тощо) на відстані 3-5 метрів один від одного, в залежності від чисельності гризунів. Бажано використовувати закриті підкладки, доступні тільки гризунам, наприклад, обрізки труб, лотки, ящики, пластикові контейнери і т. п., це запобігає випадкове поїдання кошти птицею та іншими домашніми і домашніми тваринами.

Не використовувати столовий посуд! Контроль за поїданням приманки здійснювати протягом 7-ми діб. До фільтр-пакета, який частково або повністю з'їдений, додати новий. Припинити розкладання приманки тоді, коли вона повсюдно залишається не з'їденим гризунами. На присадибних ділянках і сільськогосподарських угіддях приманку, не розриваючи фільтр-пакет, закладають у кожну нору і обов'язково присипаюсть вхід невеликою кількістю землі.

Норма витрати: В закритих приміщеннях на основу кладуть 1-3 фільтр-пакети, на присадибних ділянках в нірку - 2-3 фільтр-пакети, на сільськогосподарських угіддя - 1,5-2,5 кг / га.

Заходи безпеки:

Держать средство в недоступном для детей и животных. Не касаться средства обнаженными руками. Раскладывать средство необходимо пинцетом или в резиновых перчатках. В случае роспада средства на кожу немедленно промыть большим количеством воды с мылом. Во время работы со средством не стоит употреблять пищу, напитки или курить. После завершения всех процедур остатки средства и грызунов необходимо собрать и закопать в землю на глубину 0,5 метра. В случае попадания средства в желудок немедленно обратиться к врачу.

Противоядие: витамин К1 (фитоменадион).

Умови зберігання: в темному місці при температурі від -15 до +30 градусів і відносить вологості повітря не більше 85%.

Засіб малотоксичний (IV клас небезпеки).

Строк придатності та зберігання: 36 місяців.

Характеристики
Применение На открытом воздухе или внутри помещения
Принцип действия Химический
Вид средства тестообразная приманка
Тип грызунов крысы|мыши

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок