Трава Горлиця озима Суріпиця сидерат 1кг

Трава Горлиця озима Суріпиця сидерат 1кг Код: 001020

Є в наявності
50 грн.
-
+

Рослина сімейства хрестоцвітних.

Зелене добриво, кормова і медоносна культура.
Скоростигла, високоврожайна, зимостійка, посухостійка.
Покращує фізичне та фіто санітарний стан ґрунтів, що значно підвищує врожайність. Забезпечує 250-400 кг зеленої маси на сотку. Сорт «Горлиця» отримано в результаті цілеспрямованої селекції у відділі нових культур Національного ботани-чеського саду НАН України.
 
Зелене добриво. Після розкладання в ґрунті біомаса горлиці стає легкозасвоюваним добривом, а грунт поповнюється органікою і гумусом. На одному квадратному метрі посіву наступної весни виходить разом з кореневою системою 2,5-4 кг і більше органічних добрив. Здатна поглинати важкорозчинні поживні елементи, недоступні для інших рослин і переводити в легкодоступні.
 
Ґрунтоутворюючі та ґрунтозахисні якості. Добре розпушує, структурує, полегшує грунт, підвищує її повітро - і вологоємність.
 
Фітосанітарні якості. Активно оздоровлює грунту. В її щільному травостої гинуть бур'яни. Покращує умови життєдіяльності ґрунтових мікроорганізмів і черв'яків, при розкладанні служить їм кормом. Це, в свою чергу, призводить до зменшення захворювань рослин і підвищення врожайності.
 
 
Вирощування. «Горлиця» росте і розвивається без нагляду. Посів від ранньої весни до другої-третьої декади серпня у вологу вирівняний грунт. При весняному або раннелетние посівах суріпиця сорту «Горлиця» кущиться, швидко йде в ріст, через 50-60 днів утворює щільний травостій, але, як озима форма, не цвіте і не утворює насіння. Крім цього, вона в літній період займає корисну площу городу. Тому найбільш доцільний строк посіву - після збору картоплі, овочів, але не пізніше третьої декади серпня.
Щоб рослини успішно перезимували, в розетці повинна утворитися 5-6 листків до заморозків у жовтні - на початку листопада. Свої насіння можна отримати в червні після дозрівання рослин.
 
Грунту. Невибаглива. Щоб підвищити її врожай на бідних грунтах, перед сівбою можна внести азотовмісні органічні добрива і ЕМ-препарати (Емочки, ЕМ-, Емочки-Бокаші).
 
Вологість. Посухостійка.
 
Температура. Зимоустойчевая
 
Освітленість. Невимоглива.
 
Посів. Сіяти «Горлиця» можна з ранньої весни до двох-трьох декади серпня у вологу вирівняний грунт. Перед посівом ділянку слід неглибоко розпушити, вирівняти. Сіяти вроссипь або рядками на глибину 1-1,5 см, щоб насіння лягло в ущільнена вологе ложе. Після картоплі і овочів розкидані насіння зашпаровують залізними граблями. У сприятливих умов сходи з'являються на 3-4-й день.
 
Підготовка грунтів. Розпушування ґрунту плоскорізом Фокіна або культиватором - достатній і оптимальний спосіб обробки, підвищує родючість ґрунтів і зберігає сили хлібороба. Для отримання кращого врожаю слід використовувати органічні добрива (Біовіт) і препарати ефективних ґрунтових мікроорганізмів (ЕМ-препарати: Емочки, ЕМ-, Емочки-Бокаші; Азогран).
 
Зрізання. Для добрива під урожай наступного року «Горлиця» слід зрізати у фазі розвиненої розетки восени, коли утворилися бутони або почалося цвітіння. Висота до початку цвітіння - 130140 див. Підрізають плоскорізом Фокіна або культиватором, попередньо полив розчином ЕМ-препаратів. Обробка ЕМ препаратом прискорює процеси ферментації і створює сприятливі мікробіологічні умови, які призводять до збагачення ґрунтів поживними речовинами і мікроелементами.
 
Увага! Процеси розкладу решток рослин, гуміфікації проходять тільки при наявності вологи в грунті. Хрестоцвіті сидерати не використовують в якості попередника капусти
Характеристики
Засухоустойчивость Да
Холодоустойчивость да
Вес 1
Тип культуры масличные
Вид культуры другое
Фракция стандарт
Дополнительно высокая урожайность
Нет в наличии 784
45 грн.
Купити
Нет в наличии 784
875 грн.
Купити
Нет в наличии 782
45 грн.
Купити
Нет в наличии 781
875 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок