Тісто від щурів і мишей Смерть гризунів 1 з арахісовим привлекателем 230 г

Тісто від щурів і мишей Смерть гризунів 1 з арахісовим привлекателем 230 г Код: 2027

Є в наявності
18 грн.
-
+

Тісто від щурів і мишей з арахісовим привлекателем Смерть гризунів №1

Отруєна, готова приманка у формі тестоподобной суміші у фільтр-пакетиках, застосовується для знищення щурів і мишей в побуті (житлових, нежитлових приміщеннях та навколо них). Діюча речовина виступає в якості антикоагулянта крові, викликає внутрішньо кровотеча, шкідники гинуть на 3-7 день після поїдання принади, не викликаючи підозри у інших особин, переважно на відкритому повітрі залишаючи свої сховища.

Переваги приманки Смерть гризунам

  • Володіє властивостями мумифицирующими
  • Ефективно діє в приміщеннях з високою вологістю
  • Приманка зберігає свою чинність протягом кількох місяців
  • Ароматизатор і спеціальні компоненти з легкістю принаджують гризунів

Смерть гризунів №1 інструкція, спосіб застосування і норми витрат тесту у фільтр-пакетиках 230 г

Склад: Бродіфакум 0.005%, тестоподобная суміш, мумификатор, барвник, олійно-арахісовий ароматизатор, залучають компоненти.

Місця обробки

Способи внесення

Для закритих приміщень Приманку 2-3 фільтр пакетики кладуть на підкладки з картону або поліетилену на відстані 2-15 метрів одна від одної
На присадибних ділянках Приманку 1-3 фільтр пакетика закладають у кожну нору і обов'язково засипають вхід в неї невеликою кількістю землі

Препарат не безопасен для теплокровных животных и человека. Средство опасно для собак, кошек, кур и другой домашней птицы, а так же может нанести серьезный вред для человека. При применении необходимо соблюдать санитарные нормы и раскладывать приманку в тех местах, где она не может быть случайно съедена животными. Для более безопасного применения рекомендуем применять специальные контейнеры для проведения дератизации. Если все же приманку съело животное, то необходимо немедленно обратиться к дежурному ветеринару за помощью и антидотом. Для підвищення безпеки рекомендується застосовувати спеціальні приманочные контейнери для гризунів.

Характеристики
Характер действия пестицида Избирательного
Препаративная форма Паста
Химический состав Неорганические

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок