Смерть щурам 2 200г оригінал

Смерть щурам 2 200г оригінал Код: 2004

Є в наявності
25 грн.
-
+

Смерть щурам №2, 200 м - засіб для знищення сірих і чорних пацюків, ховрахів, полівок, а також будинкових мишей в житлових, нежитлових і промислових приміщеннях, сільськогосподарських угіддях та полях. Завдяки унікальній технології змішування інгредієнтів виходить однорідний за складом та зовнішнім виглядом ароматизований, тістоподібний продукт.


Діюча речовина: бродіфакум - 0,005%

Переваги:

- Приманка складається з натуральних інгредієнтів: борошно, соняшникова олія, цукор, спеціальні ароматизатори, тому гризуни воліють приманку звичної їжі.

- Гризунів залучають особливі речовини, що знаходяться в складі, вони гинуть, не викликаючи жодних підозр у родичів.

- Засіб викликає загибель мишей і щурів протягом 4-8 діб.

- Через задуху гризуни виходять з укриттів і гинуть не в норах, під підлогою, а за межами приміщення, на відкритому місці.

- Безпечно для людини, домашніх і с/г тварин, а також птахів та бджіл.

Приминение:

Приманку слід розкласти під укриттям у спеціальних або пристосованих для цього ємностях з картону, поліетилену або жерсті. Не торкатися до приманки голими руками, щоб не відлякувати гризунів людським запахом, можна з допомогою пінцета. У місцях заселення гризунів, поблизу нір, на шляху пересування, уздовж стін.

Норма витрати для мишей: 1 пакет, для щурів: 2-3 пакетики. Закладати з проміжком через 2-15м, в залежності від виду та чисельності гризунів. Протягом 7-10 днів здійснювати контроль за поїданням кошти і там, де вона з'їдена, обов'язково заповнювати до початкового об'єму. Припинити розкладання кошти тоді, коли вона залишається недоторканою гризунами. Гризуни починають гинути через 3-4 дні. Остаточний ефект настає через 6-10 днів. Залишки засобу легко прибирається після застосування і не вимагає спеціальної утилізації, досить закопати або спалити їх.

Характеристики
Применение внутри помещения
Принцип действия химический
Вид средства тестообразная приманка
Тип грызунов крысы|мыши

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок