Смерть щурам 1 тісто 200 г оригінал

Смерть щурам 1 тісто 200 г оригінал Код: 2003

Є в наявності
18 грн.
-
+

Купити смерть щурам №1 легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AgroSemka і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, запропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо смерть щурам в такий фасування 100 г, 200 р.

Діюча речовина: бродіфакум - 0.25%.

Виробник: Україна

Препаративна форма: пакетированная тістоподібна маса.

Категорія: Родентицид

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

Смерть щурам купити потрібно кожному господарю, дачникові і фермеру !

Смерть щурам родентициди призначена для знищення щурів і мишей в житлових будинках, промислових підприємствах, складах і нежитлових приміщень. Діюча речовина бродіфакум 0.25%, а готової принаді чинного ст. ст. міститься 0.005%. Готовий препарат буває темно-синього або червоного кольору тістоподібної маси, Фасовані по 10 г у зручні фільтр-пакетики, розфасовані в поліетиленові герметично спаяні пакети вагою 100-200 р. для домашнього використання, масою 1,2,3 до 10 кг використовуються дезінфікуючими службами. протягом 4-8 діб засіб викликає 90% загибель мишей і 100% загибель щурів.

Засіб смерть щурам має розкладається пінцетом або в гумових рукавичках щоб виключити запах людини , для мишей використовують 1-2 пакетика, для щурів 3-4. Контроль за поїдання засобу повинен здійснюватися кожні 7-10 днів, при необхідності розкласти приманку знову. Загибель гризунів настає через 3-4 дні, остаточний ефект настає після того як фільтр-пакетики залишаються лежати недоторканими. Залишки засоби придатні до повторного використання та повинні бути утилізованими.

Запобіжні заходи. Вагітні, матері-годувальниці, які страждають захворюваннями крові та печінки, а також особи до 18 років до роботи з препаратом не допускаються. Люди, які працюють на підприємстві і закритих територіях повинні бути поінформовані про наявність приманок. В обов'язковому порядку пройти інструктаж за правилами суспільної та особистої безпеки

Смерть щурам - ціна виправдана якістю.

 

Характеристики
Применение Внутри помещения
Принцип действия Химический
Вид средства тестообразная приманка
Тип грызунов крысы|мыши

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок