Системний гербіцид суцільної Чистогран 50г

Системний гербіцид суцільної Чистогран 50г Код: 0537

Є в наявності
40 грн.
-
+

Чистогран - неселективний системний гербіцид суцільної дії з удосконаленою сухою формою гліфосату, тобто він складається з концентрованого гліфосату.

Діюча речовина: моноаммонийная сіль гліфосату 757 г/кг

Препаративна форма: гранули, що диспергується у воді

Спектр дії: всі види однорічних і багаторічних однодольних і дводольних бур'янів, чагарники, дерев'яниста рослинність.

Об'єкт застосування: пари і поля, призначені для посіву зернових, овочевих, баштанних, картоплі, кукурудзи, соняшнику, ріпаку, буряків, землі не сільськогосподарського призначення.

Опис та особливості застосування: робочий розчин потрібно використати протягом кількох годин після приготування. Щоб отримати максимальну ефективність від застосування гербіциду, потрібно достатнє і рівномірне покриття надземної маси робочим розчином. Препарат швидко проникає в рослину через листову поверхню. Після попадання в рослину, діюча речовина призводить до незворотних руйнівних процесів у клітинах рослин, що в свою чергу веде до висушування рослини. В залежності від середньодобової температури, бур'яни гинуть протягом 7-14 днів. Для отримання максимального ефекту, обов'язковою умовою є відсутність дощу протягом 5 годин після обробки. Основну або передпосівний обробіток ґрунту потрібно прововодить не раніше 2 тижнів після застосування гербіциду, навіть не дивлячись на те, що надземна частина бур'янів вже суха, коренева система гине повільніше. Наскільки швидко загине коренева система - залежить від температури і вологості ґрунту.
Бажано, щоб температура під час внесення гербіциду Чистогран була не нижче +12 оС і не вище +30 ос. Якщо перед обприскуванням була спекотна погода, то норму внесення потрібно збільшити, оскільки бур'яни знаходяться у стані стресу та їх покривні тканини потовщені. При високій чисельності бур'янів можна до робочого розчину додати аміачну селітру або карбамід (200 г добрива на 10 л розчину).

Об'єкт застосуванняСпектр діїНорма витратиЧас і спосіб обробкиКратність обробокСтрок очікування
Пары и поля, предназначенные для посева зерновых, овощных, бахчевых, картофеля, кукурузы, подсолнечника, рапса, свеклы, земли не сельскохозяйственного назначенияОднолетние злаковые и двудольные, многолетние однодольные  сорняки 15 г на 3-4 л воды на 1 соткуОпрыскивание вегетирующих сорняков осенью после уборки предшественника за 2 недели до основной вспашки, или весной за 2 недели до предпосевной обработки почвы1 (2 по необходимости)не регламентируется
Многолетние двудольные сорняки, кустарники, деревянистая поросль.20 г на 3-4 л воды на 1 сотку

Після проведення обприскування механізовані роботи дозволяються проводити через 3 доби, ручних - 7 діб.

Клас небезпеки: препарат належить до 3 класу небезпеки (малотоксичні). Препарат не токсичний для бджіл і безпечний для навколишнього середовища.

Характеристики
Культура другое
Вид сплошного действия
Упаковка Пакет
Тип неорганические
Вредный объект злаковые однолетние|сорняки многолетние
Форма выпуска гранулы
Срок применения за 4-5 недель до посева (высадки)
Тип воздействия Системные

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок