Системний двокомпонентний фунгіцид Магникур Енерджі 10 мл оригінал Превікур

Системний двокомпонентний фунгіцид Магникур Енерджі 10 мл оригінал Превікур Код: 0542

Є в наявності
38 грн.
-
+

Магникур Энерджи (Превікур ) - системний двокомпонентний фунгіцид, який використовується для контролю фітопатогенів в ґрунті, лікування кореневих і листових захворювань рослин, викликаних ооміцетами. Він використовується для поливу або обприскування.

Механізм дії: діючі речовини швидко проникають через кореневу систему (або листя при обприскуванні) і переміщуються по судинах в акропетальному напрямку, частково накопичуються в листі. За рахунок блокування синтезу ліпідів переривають утворення клітинних мембран патогена. Відбувається пригнічення росту міцелію, знищення спір багатьох грунтових грибів (і міцеліальних організмів). Крім цього, препарат має непрямим стимулюючу дію на імунну систему рослини: призводить до змін їх метаболізму, що перешкоджає зараження бактеріальними і грибковими хворобами, стимулює ростові процеси кореневої системи .

Рекомендації по застосуванню

Для отримання максимальної ефективності препарату і максимально здорових рослин, необхідно проведення відповідної підготовки ґрунтів для вирощування рослин, а також комплексу профілактичних і захисно-профілактичних заходів у теплицях.

Для приготування робочого розчину розведіть 3 мл Магникур Енерджі на 2 л води, або 15 мл на 10 л Води. Витрата робочої рідини - 2 л на 1 кв. м ґрунту.

1. Для захисту овочів: томатів і огірків, перців, баклажанів, кавунів, необхідні для обробки:

- відразу після посіву насіння
- полив розсади під корінь через 14 днів після висіву насіння
- полив під корінь через 2-3 дні після висадки розсади на постійне місце
- протягом періоду вегетації до 5 процедур з інтервалом 14 днів
2. Для захисту картоплі від фітофтори:

- 5 мл Магникур Енерджі на 1 л води, або 25 мл на 5 л Води, обприскування кожні 10-14 днів.

3. Для захисту кімнатних рослин і квітів:

- в якості профілактики або лікування при перших симптомах захворювання, розведіть 3 мл препарату на 2 л води (відміряти за допомогою шприца) і ретельно полийте грунт.
якщо виявили загнивання коренів при пересадці - видаліть пошкоджені коріння і пролийте грунт після пересадки в свіжу землю, надалі обмежуйте полив до повного одужання рослини.

Магникур Енерджі випускається у вигляді водорозчинного концентрату. Діюча речовина: 530 г / л пропамокарба і 310 г / л фосэтила у формі пропамокарбфосэтилата. Виробник: «Байєр Кропсайєнс АГ», Німеччина. Хімічний клас: Карбаматів і фосфорорганічні сполуки (ФОС). Швидкість впливу, строки очікування - 24 години

Сумісність

Цей фунгіцид не сумісний з добривами. При традиційних способах обробки ефект збільшується при змішуванні з контактними фунгіцидами.

Характеристики
Культура баклажан|овощной перец|огурцы|посевные томаты|рассадные томаты
Вид системные (внутрирастительные)
Упаковка Пакет
Тип неорганические
Вредный объект гниль|другое
Форма выпуска водно-суспензионный концентрат
Срок применения в период вегетации|предпосевная обработка|при первых признаках проявления заболевания
Назначение профилактически-лечебные
Характер действия избирательного
Цель применения для обработки во время вегетации

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок