СЕРІЯ GREENFIELD НИЗЬКОРОСЛИЙ MINI RASEN 1 КГ

СЕРІЯ GREENFIELD НИЗЬКОРОСЛИЙ MINI RASEN 1 КГ Код: 1160543420

Є в наявності
200 грн.
-
+

Трави в складі газону виявляють високу стійкість до низького скошування в 1-3 див. Унікальні біологічні властивості наділяють газон також стійкість до посухи і тіні. Травостій ніжний, шовковистий.

Склад:
7,5% Вівсяниця овеча SPARTAN
12,5% Вівсяниця червона змінена AIDA
30% Костриця червона червона RUFILLA/REVERENT
10% Райграс пасовищний багаторічний FANCY
40% Костриця червона червона ROLAND

Норма висіву: 10 кг на 300-400 м2.

Норма висіву: 10 кг на 300-400 м2.

ОСНОВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО СТВОРЕННЮ ГАЗОНУ І ДОГЛЯД ЗА НИМ.

ПІДГОТОВКА ДІЛЯНКИ І ПОСІВ:

ПЕРІОД ПОСІВУ:

У будь-який час з весни, як тільки прогріється і трохи підсохне грунт, до середини осені. Закінчити посів потрібно до кінця вересня, щоб рослини встигли підрости, раскуститься і зміцнитися перед зимою.

ПІДГОТОВКА ДІЛЯНКИ:

1. На ділянці видалити бур'яни, каміння, сміття.
2. Грунт перекопати на глибину 15-20 см (Для додаткового поліпшення грунту можна внести ще 4-5 мішків садового гумусу на 100 м2. При цьому грунт слід рівномірно і ретельно подрібнити.)
3. Очистити грунт від залишків рослин, і одночасно ретельно розрівняти граблями.
4. Щоб земля була не дуже рихлою, її слід ущільнити катком або притоптати.

ПОСІВ:

1. Для посіву ідеально підходить бездождевой, безвітряний день з незначною хмарністю.
2. Насіння рівномірно розподілити по всій ділянці. Норми висіву читайте на упаковці (найчастіше — 1 кг 30 м2).
3. Посів проводити перехресно: одну половину насіння в одному напрямку, другу — перехресно першої.
4. Вирівняти граблями засіяну площу, щоб поглибити насіння в грунт на глибину 0,5-1 див.
5. Провести коткування засіяного ділянки (краще ребристими котками).
6. Насіння і добрива злегка закрити граблями, ущільнити валиком і, при необхідності, окропити, щоб захистити посівний матеріал від висихання.
7. 3-4 тижні потрібен постійний полив методом дощування (для кращої схожості).

ДОГЛЯД:

1. Регулярна стрижка. При досягненні газоном висоти 8-10 см, проводиться перша стрижка трави. При першій стрижці потрібно зрізати тільки верхівки (1-2 см). Всі наступні скошування можна робити на бажану висоту. При осінньому посіві перше скошування проводять навесні. Увага: Квітучі газони (типу Квітковий рай): стрижуть ,як правило, один раз, в кінці сезону — коли відцвітуть і обсіменяться квіти. Висота скошування становить 8-10 см; скошену траву необхідно видалити з газону.
2. Полив и подкормки. Достаточный полив методом дождевания (утром или вечером, а в очень жаркие дни 2 раза в день, но не допускать образования луж). Подкормка удобрениями с определенными компонентами в зависимости от времени года.

Уход ВЕСНОЙ:

1. Не злоупотребляйте хождением по влажному газону в марте.
2. Не допускайте образования луж. (Если на участках с тяжелой почвой нет дренажа, прокалывайте проблемные участки вилами, применяйте другие доступные способы для отвода воды.)
3. Коли верхній шар грунту стане сухим — час наводити порядок! В процесі вертикуляции необхідно прорізати і видаляти рослинні залишки, що закривають доступ повітря, вологи та поживних речовин в кореневу зону. Після прорізування необхідно все ретельно вичесати граблями. Процедури проводити тільки в суху погоду і по сухому грунті. Не варто з цим затягувати, оскільки несприятливі умови повітрообміну та старі листя викличуть сплеск грибкових захворювань.
4. Рекомендується вносити комплексні добрива з високим вмістом азоту.

Догляд ВЛІТКУ:

— стрижка, полив и подкормки (удобрения с высоким содержанием азота).

Уход ОСЕНЬЮ:

1. В сырую и дождливую погоду верхний слой почвы перенасыщается влагой и рекомендуется проводить аэрацию — прокалывание газона. Это мероприятие способствует лучшему воздухообмену и отводу воды в более глубокие слои почвы, предотвращает вымокание газона во время частых осенних дождей. Прокалывание газона следует проводить в сухую погоду на глубину 5-15 см.
2. В процессе подготовки к зиме рекомендуется внесение комплексных минеральных удобрений с низким содержанием азота, но повышенным содержанием калия и фосфора.

Догляд ВЗИМКУ:

1. Не рекомендується ходити по газону поки що немає достатньо великого сніжного покриву (20-25 см). Адже місця, які нагружались взимку, стають бурими, а пошкоджені рослинні тканини стають джерелом різних захворювань.
2. Якщо утворюється лід — його необхідно обов'язково руйнувати. Лід, на відміну від снігу, не пропускає повітря, пригнічує газонні трави з-за нестачі кисню.

Характеристики
Высота растений карликовые (ковровые)
Засухоустойчивость нет
Вид многолетние травы
Особенности медленнорастущие
Тип трава газонная
Назначение для газона
Вид посадочного материала семена трав
Морозостойкие да
Светолюбивые да
Теневыносливые да
Горшок нет
Кассета нет

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок