Семена Овсяница 1кг

Семена Овсяница 1кг Код: 001006

Є в наявності
100 грн.
-
+

Овсяница является ценным кормовым растением.
Имеет высокую питательную ценность.
Подходит как для заготовки корма для скота, так и для стравливания.
Быстро отрастает. Урожай сена до 50 ц/га.

Костриця - дерново багаторічник. Росте на черноземовидных алювіальних, дерново-підзолистих, сірих опідзолених, супіщаних, слабосолонцеватых та інших ґрунтах. Добре росте на осушених і окультурених торф'янистих і болотних грунтах і зуспіхом використовується для створення торфодернины.

Кращими грунтами, на яких багаття утворює соковитий зелений травостій і міцну еластичну дернину, є пухкі, добре дреновані, багаті перегноєм супіщані і легкі суглинисті грунти.

Віддаючи грунти з нейтральною реакцією, мириться зі слабокислою і слаболужною середовищем на позиціях з перемінним забезпеченням водою. Як і мятлик луговий витримує періодичне затоплення.

У степовій і лісостеповій зонах багаття червона на газонах має широке поширення. Відрізняється порівняно високою життєздатністю в різних екологічних позиціях на тлі жорсткого гідротермічного режиму степової зони.

Темп зростання - середній, розвиток у посівах порівняно повільне, що є ознакою її довголіття. Для овсяниці характерно змішане відновлення пагонів, поєднання екстра - та інтравагінального розгалуження, зазвичай з переважанням того чи іншого рыхлокустовой, корневищно-рыхлокустовой і компактно-кущових популяціях. Кореневища утворюються экстравагинально, компактні кущики на кінцях кореневищ складаються з интравагинальных пагонів.

Костриця відрізняється високою енергією пагонотворенния. Вегетативне відновлення проходить досить інтенсивно, особливо в перші місяці життя. Щільний травостій партерних газонах формується вже до кінця першого року вегетації - 146 пагонів на 1 дм2, до кінця другого - 188 і до кінця третього - 251. У затінених паркових газонах більш розріджений травостій, але досить зімкнутий - 76 пагонів на 1 дм2 в перший рік життя і 104 пагонів - в іншій.

 

Характеристики
Культура овсяница
Высота растений среднерослые
Засухоустойчивость Так
Вид многолетние
Холодоустойчивость да
Вес 1000
Тип кормовая трава, луговые, трава газонная
Назначение для газона, для дачи
Вид посадочного материала семена трав
Морозостойкие да
Светолюбивые да
Теневыносливые да
Тип культуры зерновые
Вид культуры другое
Фракция стандарт
Дополнительно высокая урожайность
В наличии 784
45 грн.
Купити
В наличии 784
875 грн.
Купити
В наличии 782
45 грн.
Купити
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок