Щавель Широколистий 10 г

Щавель Широколистий 10 г Код: 0041

Є в наявності
25 грн.
-
+

Щавель Широколистий--Ранньостиглий – 45 днів. Багаторічна культура. Розетка велика, черешки довгі. Листки видовжено-яйцевидні, темно-зелені, вони містять багато вітамінів, мікроелементів. Листову продукцію отримують ранньою весною, коли ще мало зелені. Врожайність 2,0-3,0 кг/м2. В їжу використовують листя для приготування зелених борщів.

Вага: 10г

-------------------------------------------------------------------------------------

Щавель - багаторічна холодостійка рослина, яке рекомендується вирощувати на одному місці не більше чотирьох років. Ділянка під щавель повинен рано звільнятися від снігу. Щавель - невибаглива культура. (обговорення особливостей вирощування овочевих культур)

Щавель рушає в ріст при температурі +3 °С, тому грядки повинні розташовуватися на сонячних ділянках для швидкого сходження снігу. Для прискорення дозрівання врожаю, грядки можна тимчасово вкрити плівкою. Вирощування щавлю особливо вдається на суглинних нейтральних і слабокислих ґрунтах, багатих на органіку.

Полив щавлю

Щавель - вологолюбна рослина. При нестачі вологи листя щавлю швидко грубіють і в них накопичується щавлева кислота. Насіння щавлю отримують з 3-4-річних кущів. Для цього роблять лише одну весняну зрізання листя, квітконоси не видаляють, прибирають насіння при побурінні суцвіть. Насіння щавлю досушують у затінку. Перед посадкою насіння щавлю можна попередньо обробити. Для посадки щавлю краще використовувати насіння другого року зберігання. При підготовці грядки під щавель вносять (на 1м2): 5-10 кг органіки (компосту, перегною), 15 аміачної селітри, 30 г суперфосфату, 15 г хлористого калію. Грунт перекопують на глибину 15-20 см. Щоб прискорити утворення нових листків, щавель підгодовують після кожної зрізання: у 10 лводы розчиняють 40 г азотно-калійних добрив, витрачаючи цей розчин на 3 м2 грядки.

Термін посадки

Щавель можна висівати в різні терміни: рано навесні (в кінці квітня), в середині червня і під зиму в жовтні-листопаді. Насіння щавлю висівають рядами з відстанню 5 см між рослинами в ряду і 20 см між рядами. Норма висіву насіння щавлю: 1 г на 1м2.

Насіння щавлю загортають на глибину 1,5 см, якщо грунти легкі і на 1 см, якщо важкі грунту.

Проблеми

У посушливу погоду і при появі квітконосів у старих листках щавлю накопичується щавлева кислота.

З шкідників щавлю добре відомий щавлевий листоїд, який виїдає дірки на листових пластинках. Проти нього добре допомагають обпилювання сходів тютюновим пилом або деревною золою. Можна використовувати і інші народні методи боротьби з шкідниками і хворобами. Іноді на листі щавлю плямистість виявляється у бачачи дрібних жовтих, бурих і темно-рожево-червоних плям. Уражені рослини зрізають і покращують догляд за щавлем.

Догляд та вирощування

Догляд за щавлем зводиться до періодичних прополка, поливу і видалення квітконосів. У сезон проводять 3-4 зрізання листя щавлю з підгодівлею після кожної зрізання. Урожай листя щавлю краще прибирати вранці, поки вони повні вологи.

Характеристики
Культура Щавель
Высота растений Низкорослые
Засухоустойчивость Да
Цвет плода Зеленый
ГМО Нет
Сроки посева Апрель
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания раннеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность
Холодоустойчивость Да
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция 1-я
Вес 10

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок