Салат Сніжинка 10г

Салат Сніжинка 10г Код: 0096

Є в наявності
16 грн.
-
+

Салат Сніжинка--Ранньостиглий - 20-25 днів до технічної зрілості. Листовий. Рослина декоративна. Розетка з 12-18 листків, вертикальна, компактна, висотою 30-35, діаметром 20-25 см. Листок овально-продовгуватий, лопатоподобный, зелено-жовтий, нижній - коротко-черешковий, з переходом до платівці, довжиною 12-16, шириною 10-18 див. Край хвилястий, сильнозубчастый. Платівка гофрована. Вміст загального цукру 1,8-2,0%, вітаміну С - 18,6-18,8 мг%. Смакові якості 4,8-5 балів. Використовують листя в свіжому вигляді. Холодостійка культура. Дружно віддає врожай.

Вага: 1г

----------------------------------------------------------------------------

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ САЛАТУ НА ГРЯДЦІ І В ТЕПЛИЦІ, ЯК ВИРОСТИТИ САЛАТ НА ПІДВІКОННІ

Найкраще садити салат після овочів, під які вносили органічні добрива. Повертати його на місце, де він ріс до цього, слід не раніше ніж через два або три роки. Дуже добре вирощувати салат поруч з усіма видами капусти, редьки і редиски. Він вміє відлякувати земляних блішок, які шкодять цим культурам. Корисно його садити і поруч зі шпинатом, суницею, горохом, томатом, квасолею і огірком. Для нього самого корисно сусідити з цибулею, який відлякує попелиць. Не потрібно садити його поряд з високими заростями буряків і моркви. Він потребує деякому затіненні, але лише в деякому – високі зарості можуть зашкодити її правильному формуванню.

Слід пам'ятати, що качанний салат є нитратонакопителем. Тому для нього азотовмісні добрива потрібно обмежити. До того ж не треба його садити на компостну грядку і розміщувати в тіні.

ВИРОЩУВАННЯ САЛАТУ – ПІДГОТОВКА ҐРУНТУ ТА ПОСАДКА

Перед тим, як висаджувати насіння, грунт необхідно ретельно підготувати. Слід обов'язково видалити всі брили і грудки. У тому випадку, якщо вона підвищеної кислотності, то її вапнують. Восени під перекопування вносять перегній. Восени або навесні вносять мінеральні добрива. А також калійну сіль, суперфосфат і сірчанокислий амоній.

Салат це однорічна рослина. Холодостійка і скоростигла. Насіння можна висівати під зиму. Термін: в кінці жовтня або на початку листопада. Ранньостиглі сорти висівають з квітня місяця по травень місяць. Середньостиглі і пізньостиглі сорти з квітня місяця і до середини червня. Глибина посадки 1 див. Насіння дрібне, тому для зручності посадки їх можна попередньо змішати з піском.

Можна спочатку посіяти салат в ящики. Через три або чотири дні з'являться сходи. При появі двох повноцінних листків розсаду пікірують. При появі чотирьох – висаджують на постійне місце.

ВИРОЩУВАННЯ ЛИСТОВОГО САЛАТУ – ДОГЛЯД ЗА НАСАДЖЕННЯМИ

Посадкам потрібна висока вологість. Це стосується як грунту, так і повітря. Але при надлишкової вологи зростає ризик утворення грибків. Це істотно знижує кількість хорошого врожаю. Потрібно стежити за тим, щоб на поверхні грунту не утворювалася затверділа кірка. Тому що вона може перешкодити проростаючим сходам.

Качанний салат також можна вирощувати і розсадою.

Натягнута плівка допоможе прискорити отримання врожаю.

При вирощуванні листового салату полив проводять один раз в тиждень прохолодною водою. У тому випадку, якщо при посадці грунт була досить заправлена, подальшу підгодівлю можна не проводити.

Посадки треба оберігати від борошнистої роси та від крайового опіку. Борошнистою росою найменше вражаються Берлінський жовтий, Московський парниковий і нові сорти. Застосування пестицидів для цього роду рослин заборонено.

ВИРОЩУВАННЯ САЛАТУ В ТЕПЛИЦІ

Для вирощування салату в теплиці краще всього підійдуть сорти Ризький і Московський парниковий. Грунт краще використовувати высокоплодородную, яка багата органічними речовинами. У ґрунтових теплицях посадку проводять семистрочными стрічками. Рядовим способом в стелажних парниках, теплицях і укриттях. Рослини можуть виконувати і роль ущільнювача в міжряддях для томатів і огірків.

Догляд полягає головним чином в поливах, розпушуванні і провітрюванні.

Коли молода листя досягне довжини в 8 см, можна буде починати збір врожаю. Його проводять в один прийом. Рослини висмикують з коренем, струшують землю і видаляють загнили листя. Не варто проводити збір відразу після поливу. Вологі рослини при зберіганні загинє. З цієї ж причини не варто мити зібраний урожай. Найкращий час доби для цієї процедури – ранок. Тоді рослини ще свіжі і охолоджені. При необхідності можна також зривати і окремі листочки.

Якщо теплиця обігрівається, то урожай готовий наприкінці квітня. У необогреваемой на початку місяця травня. Дещо пізніше в укриттях і парниках.

ВИРОЩУВАННЯ САЛАТУ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Для вирощування салату на підвіконні найчастіше вибирають сорти Травневий, Одеський, Качанний. Скоростиглі сорти.

Для вирощування салату в домашніх умовах потрібен контейнер. Об'єм ємності буде залежати від виду рослини. Грунт повинна бути максимально влагоемкой. Можна приготувати спеціальну суміш.

В якості дренажу підійде синтепон. Якщо його скласти в кілька разів, він вбере в себе достатньо вологи і зволожить повітря. Створити парниковий ефект можна за допомогою поліетиленової плівки.

Молоді рослини мають потребу у великій кількості води. Коренева система невелика, і тому погано справляється з цією потребою. Щоденне обприскування з пульверизатора поліпшить стан посадок. Контейнери зручно поливати з лійки. Краще всього купувати лійку з тонким носиком. З часом посадки стануть густіше, і поливати буде не так просто.

Насіння висівають в контейнери з сумішшю рядковим способом. Загущати не слід. Землю ущільнюють за допомогою малярного валика, поливають і натягують плівку. Її знімають, коли з'являються сходи. Проводять проріджування. Спушувати землю в контейнері не можна – можна пошкодити коріння. Щотижня проводять удобрення рослин. Якщо світла недостатньо, то встановлюють лампу денного світла.

ЯК ЗБЕРІГАТИ ЛИСТОВИЙ САЛАТ

Є кілька рекомендацій, як зберігати листовий салат. Листя потрібно зберігати в холодильнику. Найкраще у відділенні для овочів. Перш листочки потрібно трохи підсушити. Волога зелень в холодильнику швидко зів'яне.

Потім їх загортають у папір або в поліетиленовий пакет, щоб він не пожух і не засох, і прибирають в холодильник. Там він може пролежати до 2х тижнів.

Характеристики
Культура Салат
Высота растений Низкорослые
Засухоустойчивость Да
Цвет плода Зеленый
ГМО Нет
Сроки посева Апрель
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания раннеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность
Холодоустойчивость Да
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция Массовая
Вес 1

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок