Насіння Салат Рукола Попелюшка 2г

Насіння Салат Рукола Попелюшка 2г Код: 0092

Є в наявності
4 грн.
-
+

Салат Руколла Попелюшка--Ранньостиглий – 30-40 днів. Розетка листя компактна, вертикальна. Листя великі, подовжено-яйцеподібні, без опушення і воскового нальоту. Сорт вирізняється високою врожайністю і стійкістю до стеблування. Листя молодих рослин мають приємний смак. Їх використовують в їжу у свіжому, вареному вигляді.

Вага: 1г

----------------------------------------------------------------------------

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ САЛАТУ НА ГРЯДЦІ І В ТЕПЛИЦІ, ЯК ВИРОСТИТИ САЛАТ НА ПІДВІКОННІ

Найкраще садити салат після овочів, під які вносили органічні добрива. Повертати його на місце, де він ріс до цього, слід не раніше ніж через два або три роки. Дуже добре вирощувати салат поруч з усіма видами капусти, редьки і редиски. Він вміє відлякувати земляних блішок, які шкодять цим культурам. Корисно його садити і поруч зі шпинатом, суницею, горохом, томатом, квасолею і огірком. Для нього самого корисно сусідити з цибулею, який відлякує попелиць. Не потрібно садити його поряд з високими заростями буряків і моркви. Він потребує деякому затіненні, але лише в деякому – високі зарості можуть зашкодити її правильному формуванню.

Слід пам'ятати, що качанний салат є нитратонакопителем. Тому для нього азотовмісні добрива потрібно обмежити. До того ж не треба його садити на компостну грядку і розміщувати в тіні.

ВИРОЩУВАННЯ САЛАТУ – ПІДГОТОВКА ҐРУНТУ ТА ПОСАДКА

Перед тим, як висаджувати насіння, грунт необхідно ретельно підготувати. Слід обов'язково видалити всі брили і грудки. У тому випадку, якщо вона підвищеної кислотності, то її вапнують. Восени під перекопування вносять перегній. Восени або навесні вносять мінеральні добрива. А також калійну сіль, суперфосфат і сірчанокислий амоній.

Салат це однорічна рослина. Холодостійка і скоростигла. Насіння можна висівати під зиму. Термін: в кінці жовтня або на початку листопада. Ранньостиглі сорти висівають з квітня місяця по травень місяць. Середньостиглі і пізньостиглі сорти з квітня місяця і до середини червня. Глибина посадки 1 див. Насіння дрібне, тому для зручності посадки їх можна попередньо змішати з піском.

Можна спочатку посіяти салат в ящики. Через три або чотири дні з'являться сходи. При появі двох повноцінних листків розсаду пікірують. При появі чотирьох – висаджують на постійне місце.

ВИРОЩУВАННЯ ЛИСТОВОГО САЛАТУ – ДОГЛЯД ЗА НАСАДЖЕННЯМИ

Посадкам потрібна висока вологість. Це стосується як грунту, так і повітря. Але при надлишкової вологи зростає ризик утворення грибків. Це істотно знижує кількість хорошого врожаю. Потрібно стежити за тим, щоб на поверхні грунту не утворювалася затверділа кірка. Тому що вона може перешкодити проростаючим сходам.

Качанний салат також можна вирощувати і розсадою.

Натягнута плівка допоможе прискорити отримання врожаю.

При вирощуванні листового салату полив проводять один раз в тиждень прохолодною водою. У тому випадку, якщо при посадці грунт була досить заправлена, подальшу підгодівлю можна не проводити.

Посадки треба оберігати від борошнистої роси та від крайового опіку. Борошнистою росою найменше вражаються Берлінський жовтий, Московський парниковий і нові сорти. Застосування пестицидів для цього роду рослин заборонено.

ВИРОЩУВАННЯ САЛАТУ В ТЕПЛИЦІ

Для вирощування салату в теплиці краще всього підійдуть сорти Ризький і Московський парниковий. Грунт краще використовувати высокоплодородную, яка багата органічними речовинами. У ґрунтових теплицях посадку проводять семистрочными стрічками. Рядовим способом в стелажних парниках, теплицях і укриттях. Рослини можуть виконувати і роль ущільнювача в міжряддях для томатів і огірків.

Догляд полягає головним чином в поливах, розпушуванні і провітрюванні.

Коли молода листя досягне довжини в 8 см, можна буде починати збір врожаю. Його проводять в один прийом. Рослини висмикують з коренем, струшують землю і видаляють загнили листя. Не варто проводити збір відразу після поливу. Вологі рослини при зберіганні загинє. З цієї ж причини не варто мити зібраний урожай. Найкращий час доби для цієї процедури – ранок. Тоді рослини ще свіжі і охолоджені. При необхідності можна також зривати і окремі листочки.

Якщо теплиця обігрівається, то урожай готовий наприкінці квітня. У необогреваемой на початку місяця травня. Дещо пізніше в укриттях і парниках.

ВИРОЩУВАННЯ САЛАТУ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Для вирощування салату на підвіконні найчастіше вибирають сорти Травневий, Одеський, Качанний. Скоростиглі сорти.

Для вирощування салату в домашніх умовах потрібен контейнер. Об'єм ємності буде залежати від виду рослини. Грунт повинна бути максимально влагоемкой. Можна приготувати спеціальну суміш.

В якості дренажу підійде синтепон. Якщо його скласти в кілька разів, він вбере в себе достатньо вологи і зволожить повітря. Створити парниковий ефект можна за допомогою поліетиленової плівки.

Молодые растения нуждаются в большом количестве воды. Корневая система небольшая, и поэтому плохо справляется с этой потребностью. Ежедневное опрыскивание из пульверизатора улучшит состояние посадок. Контейнеры удобно поливать из лейки. Лучше всего покупать лейку с тонким носиком. Со временем посадки станут гуще, и поливать будет не так просто.

Семена высеивают в контейнеры со смесью строчным способом. Загущать не следует. Землю уплотняют с помощью малярного валика, поливают и натягивают пленку. Её снимают, когда появляются всходы. Проводят прореживание. Рыхлить землю в контейнере нельзя – можно повредить корни. Каждую неделю проводят удобрение растений. Если света недостаточно, то устанавливают лампу дневного света.

КАК ХРАНИТЬ ЛИСТОВОЙ САЛАТ

Есть несколько рекомендаций, как хранить листовой салат. Листья нужно хранить в холодильнике. Лучше всего в отделении для овощей. Прежде листики нужно немного подсушить. Влажная зелень в холодильнике быстро завянет.

Затем их заворачивают в бумагу или в полиэтиленовый пакет, чтобы он не пожух и не засох, и убирают в холодильник. Там он может пролежать до 2х недель.

Характеристики
Культура Салат
Высота растений Среднерослые
Засухоустойчивость Да
Цвет плода Зеленый
ГМО Нет
Сроки посева Апрель
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания раннеспелый
Тип выращивания теплично-полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность|высокая транспортабельность
Холодоустойчивость Да
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция Массовая
Вес 1

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок