Родентицид Лускунчик зерно 250г

Родентицид Лускунчик зерно 250г Код: 2009

Є в наявності
16 грн.
-
+

Лускунчик зерно в ПЕТ пляшці (червоний) 250 р.

Зернова принада з ароматом арахісу готова до застосування для знищення щурів і мишей. Завдяки кращій рецептурою приманки гарантує 100% знищення гризунів, до складу приманки входить сирний заманник, феромон, мумификатор.

ПЕРЕВАГИ:

1.Знищення гризунів на 100%.

2.Приманює мишей і щурів.

3.Засіб вже готове до застосування.

4.Сучасні технології рецептури і упаковки забезпечують застосування засобу в приміщення і: Держать средство в местах, недоступных для детей и животных. Не дотрагиваться до средства не защищенными руками. Раскладывать средство необходимо пинцетом или в резиновых перчатках. В случае попадания средства на кожу, промыть большим количеством воды с мылом. Во время работы со средством нельзя принимать пищу, питье или курить. В случае попадания средства в желудок, срочно обратится к врачу. После завершения работ со средством, упаковку, остатки средства и трупы грызунов собрать и закопать в землю на глубину ) 0,5 метра. и и на открытых участках без снижения эффективности.

5.У засобі використані речовини останнього покоління: бродіфакум, феромони, сирний ароматизатор, мумификатор.

Методи безпеки: Тримати засіб у місцях, недоступних для дітей і тварин. Не доторкатися до засобу не захищеними руками. Розкладати засіб необхідно пінцетом або в гумових рукавичках. У разі попадання засобу на шкіру, промити великою кількістю води з милом. Під час роботи із засобом не можна приймати їжу, пити або курити. У разі потрапляння засобу в шлунок, терміново звернутися до лікаря. Після завершення робіт із засобом, упаковку, залишки кошти і трупи гризунів зібрати і закопати в землю на глибину 0,5 метра.

Характеристики
Применение На открытом воздухе или внутри помещения
Принцип действия Химический
Вид средства зерновая приманка
Тип грызунов крысы|мыши

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок