Реаніматор рослин і рунту біодобриво Ярос Iaros 10мл

Реаніматор рослин і рунту біодобриво Ярос Iaros 10мл Код: 838

Є в наявності
15 грн.
-
+
ЯРОС - це добриво, яке відновлює рослини і грунт екологічним Шляху. Абсолютно екологічний, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань.
  • реанімації вмираючого рослини (Відновлення необхідної мікрофлори + стимуляція рослини)
  • Забезпечує рослину поживними речовинами активізує процеси фіксації азоту, мобілізує фосфор, містить мікро - та макроелементи в легкодоступній формі
  • Стимулювати цвітіння орхідеї
  • Збільшити інтенсивність забарвлення квітів
  • Збільшить приживлюваності при пересадці рослини (заселення необхідної мікрофлори + стимуляція кореневої системи)
  • Відновить зростання і розвиток рослини

Відновлює пригноблений або Зниклі види бактерій і грибів, Які впливають на структуру і родючість грунту і забезпечують ріст і розвиток рослини. Відновлення видового складу таксономічних та еколого-трофічних груп мікроорганізмів, Які необхідні для Освіти і підтримки стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікації процесів трансформації азоту, фосфору містять речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

СКЛАД ПРОДУКТУ: Основні таксономічні (бактерії, микромицет, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь у трансформації азоту, фосфору - і вуглецевовмисних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно корисна биофлору досягає 15.6 х 10 в шостого ступеня колоній в 1 мл Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, поляризована вода.
Характеристики
Вид удобрения Биодеструктор
Препаративная форма Раствор
Концентрированная форма удобрения Так

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок