Протруювач АС-Селектив Авангард Картопля Фасовка 30 30 мл

Протруювач АС-Селектив Авангард Картопля Фасовка 30 30 мл Код: 1317

Є в наявності
40 грн.
-
+

Повноцінний захист рослин від комплексу ґрунтових та наземних шкідників;

• надійний контроль широкого спектру хвороб (ґрунтового та насіннєвого походження);

• підвищення енергії проростання бульб, збільшення маси кореневої системи, формування стійкості рослин до стресових факторів;

• надзвичайно тривалий період захисної дії;

• підвищує прибавку врожаю і покращує його якісні показники;

• не токсичний для людей і безпечний для навколишнього середовища

 

Діюча речовина: Тіаметоксам, 100 г /л + ацетаміприд, 100 г /л + флудиоксоніл, 20 г /л
Препаративна форма: текучий концентрат, для обробки насіння.

КультураНорма витрати препаратуСпектр діїСпосіб, час обробки
Картопля30 мл на 400-500 мл води на 30 кг картопліКолорадський жук і його личинки, дротянка, несправжній дротянка, попелиця, личинки жуків, капустянка звичайна і срібляста парша, ризоктоніоз, альтернаріозом, фомоз, фузаріозРозкласти посадковий матеріал одношарової і нанести рівномірно робочим розчином за допомогою обприскувача, надати протруєним бульб підсохнути і висадити в грунт

До відома споживача. Практичний досвід застосування препарату

Овочеві культури1% розчин (10 мл на 1 л води)Колорадський жук, дротяники, попелиці, несправжні дротяники, личинки хрущів, трипси, молі, капустянка, блішки, комплекс хвороб на початкових етапах росту рослинзамочування кореневої системи розсади в робочому розчині протягом 3-4 годин перед висадкою її в грунт. Замочувати тільки кореневу систему! Залишок робочого розчину розводять в 10 л і проливають після висадки

Використовувати тільки якісний посадковий матеріал (!) Обробку проводять безпосередньо перед висадкою культури в ґрунт. Застосування даного препарату для протруювання бульб картоплі та замочування кореневої системи розсади овочевих культур - забезпечує комплексний захист від шкідників і хвороб. Застосування фунгіциду не залежить від температури повітря. Після висаджування бульб або розсади одна з діючих речовин з поверхні бульб поступово переходить в грунтову воду, а звідти через кореневу систему і бадилля рослини. Частина препарату залишається в ґрунті, де знищує ґрунтових шкідників, а решта рухається в рослині лише ксилемою (знизу вгору) і не переходить з відтоком пластичних речовин в молоді бульби. Захисний період проти колорадського жука - до кінця вегетації. Завдяки високій розчинності у воді і клітинному соку тіаметоксам забезпечує стабільний захист в посушливих умовах.

Крім повного захисту від шкідників, діюча речовина тіаметоксам - підвищує рівень і активність специфічних білків позитивно впливають на захисні властивості рослин а також підвищується енергія проростання, збільшується маса кореневої системи, більш розвинений листовий апарат.

Захист картоплі

Для приготування робочого розчину необхідно ємність з препаратом (30 мл) додати в 400-500 мл води і ретельно перемішати. Розкласти посадковий матеріал одношарової і нанести рівномірно робочим розчином за допомогою обприскувача, надати протруєним бульб підсохнути і висадити в грунт цього робочого розчину достатньо для протруєння 30 кг посадкового матеріалу картоплі. Для підвищення енергії проростання і схожості слід додати до розчину мікродобриво АВАНГАРД КАРТОПЛЮ. По можливості протравленным посадковий матеріал слід висадити, в короткий термін після протруєння, особливо це стосується сортів картоплі, які мають глибоко розташовані вічка.

Захист овочевих культур

Для приготовления рабочего раствора необходимо 10 мл препарата добавить в 1 л воды и тщательно перемешать. Обрабатывать рассаду следует методом погружения в рабочий раствор корневой системы растений и замачиванием в нем в течение 3-4 часов перед высадкой в открытый грунт или закрытый грунт. Кроме вредителей АС СЕЛЕКТИВ обеспечивает надежную защиту и от болезней, которые проявляются в начале роста и развития. При добавлении к рабочему раствору микроудобрения АВАНГАРД ОВОЩНЫЕ у растений лучше приживается и развивается корневая система, укрепляет физиологическое состояние.

Тривалий практичний досвід застосування препарату в якості фунгіциду на насінні овочевих культур з розрахунку 75-100 мл на 1 кг насіння, забезпечує високоефективний захист від ґрунтових шкідників та шкідників в період початкової вегетації так і від комплексу хвороб.

Максимальна кратність обробок за сезон - 1. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних /механізованих робіт та очікування від обробки до збирання врожаю установлювати не потрібно.

не рекомендується застосовувати на ранньостиглих сортах картоплі.

Характеристики
Культура баклажан|картофель|овощной перец|посевные томаты
Вид инсектоакарициды (уничтожение насекомых и клещей)
Упаковка Пакет
Тип неорганические
Действие на организм кишечное (воздействие при приеме пищи)|системное (воздействие через сосудистую систему)
Вредный объект альтернариоз|жук колорадский|майский жук (хрущь)|проволочники|фитофтороз
Способ применения обработка семян пылевидными или жидкими пре­паратами
Форма выпуска текучая суспензия
Срок применения во время посева
Характер действия пестицида Избирательного

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок