Принада для боротьби з медведкою Рембек rembek 360 г

Принада для боротьби з медведкою Рембек rembek 360 г Код: 4000

Є в наявності
15 грн.
-
+

Гранули Рембек (Rembek) 360 г Red - економічно вигідна упаковка, з оновленою приманкою - пшоно червоного кольору.

Екологічно чистий препарат з 100% ефектом.
Готова приманка для боротьби з медведкою (дзигою, капустянкою), дротянкою і личинкою хруща на овочевих (картопля, томати, огірки, баклажани тощо ), квіткових, ягідних (полуниця, малина та ін ) культурах.
Принада для боротьби з садовими мурашками на грядках, під деревами і чагарниками, в теплицях, біля будівель.
Застосування:
Першу обробку проводити за 5-10 днів до посіву або посадки рослин, другу - у разі появи ходів капустянки, в період їх розмноження (травень, червень).
Для боротьби з медведкою приманку по 2-4 г ( 0,5 чайної ложки), розкласти в норки і ходи капустянки на глибину 3-5 см на відстані 0,5-0,7 м, після чого вхід ущільнити. Якщо грунт сухий, промочити водою.
Період захисної дії 10-14 днів.
Термін зберігання: 2 роки.

Опис і характеристика приманки Rembek
Rembek - надійний екологічно чистий продукт який дає сто відсотковий результат. Призначений для захисту і боротьби від капустянки, личинок хруща, садових мурашок і дротяником ( дротянок ) на всіх сільськогосподарських культурах. Має особливо привабливий смак і запах. Пачка в 125 грам призначена для обробки 4 -5 соток.

Даний препарат - це готова приманка яка застосовується на картоплі, томатах, огірках, баклажанах, полуниці, малині,аґрусі. З садовими мурахами можна боротися не тільки на грядках, під деревами і кущами, в теплицях і біля будівель.

Інструкція
Для боротьби з медведкою ( дзигою, капустянкою) - приманку по 2 -4 г ( приблизно чайна ложка) кидають в норки, лунки на глибину 3 -5 см на відстані 0,5 -0,7 м. Після розміщення приманки ґрунт ущільнюють, або притоптують, і поливають водою.

Обробку слід проводити за раніше до садіння або висівання насіння ( за 5 - 10 днів), після обробку слід проводити у міру потреби. Препарат можна застосовувати одноразово. Період захисної дії близько 10 -14 днів.

Для боротьби з садовими мурахами знімається верхній шар ґрунту ( 2 - 3 см) з мурашника рівномірно розсипається по його площі близько 5 - 8 г ( чайна ложка). Біля будівель вносити на шляху їх пересування, і в місцях їх зосередження. Місце внесення приманки прикрити грунтом або прикрити фанерою або чому-небудь. Зникнення мурах очікувати через 4 дні. Тривалість дії препарату для мурашок до 3 місяців.

Також вовчка відлякує пташиний послід, або углеамонийная сіль. А приваблює коров'ячий гній.

Характеристики
Действие на организм контактное (воздействие при соприкосновении)
Принцип действия Химический
Тип средства Гранулы
Виды насекомых ползающие насекомые
Материал корпуса ПВХ

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок