Петрушка Комун 10г

Петрушка Комун 10г Код: 0050

Є в наявності
8 грн.
-
+

Петрушка Комун-- Скоростиглий – 75-85 днів. Дворічна культура. При зрізуванні добре відростає багато разів. Листки темно-зелені, гладенькі, з рівними краями, довжиною 20 см, з дуже приємним, сильним ароматом. Коренеплід білий з ніжним м'яким якушем. Урожайність 4,5 кг/м2 . Використовують для приправ у свіжому, засушеному вигляді. Висівають у відкритий ґрунт весною та восени.

Вага: 10г

 

---------------------------------------------------------------------------------

Технологія вирощування петрушки у відкритому грунті

Технологія. Рослина петрушка – це відмінна приправа до будь-якої страви. Її можна додавати в супи, так і в салати. Причому їстівні як листя, так і коріння рослини. Можна також додавати в соління і консерви. Петрушку можна вирощувати як вдома, так і на вулиці. Взимку можна посадити в горщик на підвіконні. Влітку її висаджують на грядці, а так як вона неймовірно стійка до морозів, на зиму її можна закрити листям, тирсою або торфом, тоді вже рано навесні у Вас на столі буде свіжа ароматна зелень! Дуже важливо правильно підготувати грунт для петрушки, і це не так просто, як здається на перший погляд. Починати готувати її потрібно в квітні. Перекапывая грядку, рекомендується додавати піввідра гнойового перегною на квадратний метр. Якщо Ваша грунт містить багато глини, додайте також на квадратний метр дві літрові банки піску і тирси. Далі потрібно удобрити грунт. Найбільш широко використовуються добрива: 1 ст. ложка сульфату калію, подвійного суперфосфату або сечовини і півбанки золи. Після того, як сформована і грядка перекопана, потрібно обробити її розчином марганцевокислого калію (на 10 літрів води вистачить всього 1,5 м), на 1 кв. метр у Вас піде 3 літра такої суміші.

Петрушка, вирощування з насіння будинку, в теплиці

Зазвичай насіння довго сходить в своєму природному середовищі, тому щоб прискорити цей процес і збільшити схожість, можна проростити насіння в домашніх умовах, загорнувши їх в мокру тканину, зберігати при кімнатній температурі. Через 6 днів потрібно перемістити насіння в холодильник і зберігати там 10-12 днів при нульовій температурі. Потім можна сміливо сіяти їх у грунт, робити це потрібно борознами, ґрунт попередньо полити. Відстань між рядами не повинно перевищувати півметра, а між самими рослинами – 5 див. Щоб петрушка зросла соковитою і здоровою, потрібно садити її в родючий грунт або ґрунт, багатий глиною і піском. Протягом всього періоду зростання необхідно обробляти її азотними добривами. Можна висівати її кілька разів у рік, а саме: у другій половині квітня-на початку червня і в жовтні-листопаді. Звичайно, потрібно прополювати від бур'янів і рихлити ґрунт на протязі всього зростання.

Характеристики
Культура Петрушка
Высота растений Среднерослые
Засухоустойчивость Да
Цвет плода Зеленый
ГМО Нет
Сроки посева Апрель
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания раннеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность
Холодоустойчивость Нет
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция Массовая
Вес 10

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок