Перець Вероніка 03 г

Перець Вероніка 03 г Код: 807

Є в наявності
5 грн.
-
+

Перець Вероніка--Середньостиглий –110-120 днів. Кущ штамбовий, висотою 60-70см, не потребує підв'язування. Плід округло-конусоподібний, товстостінний 8-9мм, червоного кольору, кількість плодів на рослині 12-15шт. М'якуш соковитий, солодкий, смачний. Урожайність 3,5-6,3 кг/м2. Маса плоду 300-400г. Стійкий до хвороб. Використовують у свіжому вигляді, при консервуванні та приготування лечо.

Вага: 0.3 г

------------------------------------------------------------------------------------

Сорти перцю поділяють на солодкі й гострі, або гіркі. Провідне місце належить овочевому (солодкого) перцю з ніжною, соковитою і м'ясистою м'якоттю, який використовується в різних видах: у свіжому в якості салату, консервованому, засоленому, тушкованому, фаршированому та інших.

Лікувальні властивості перцю

Перець ні в якому разі не можна висаджувати в грунт, якщо раніше там росли рослини сімейства пасльонових, кращими попередниками для перцю в ґрунті є багаторічні трави, цибулю, а також огірки і капуста рання. На колишнє місце зростання, перець можна повертати через 3-4 роки, саме цей час потрібно землі для свого повного відновлення родючості для перцю.

Існує правда і виключення, коли грунт може відновлюватися швидше цього терміну, таке можливо тільки при використанні ЕМ-технологій. Пересадки перець переносить вкрай погано, через слабку регенерацію кореневої системи, саме з цієї причини, розсаду перцю, як правило, вирощують у касетах або горщиках. Для пророщування насіння перцю оптимальною температурою повітря вважається 18-22С, мінімальною температурою для пророщування насіння є 16-19С, а для грунту це 14-16С. Молоденькі сходи, перш ніж їх будуть знижуватись, поливають двічі на тиждень розчином кальцієвої селітри, яка розлучатися 1г на 1л води.

Коренева система перців інтенсивно розвивається до того моменту, як починають утворюватися плоди. Щоб допомогти інтенсивному розвитку кореневої системи перцю, часто використовують стимулятор росту «Радифарм», який розлучатися 200-250 г на 100 л води, інтервал у використанні цього стимулятора приблизно 10-12 днів. Далі необхідно робити комплексні підживки перцю, як кореневими, так і не кореневими добривами, наприклад, добрива кореневі «Майстер» і не кореневі «Плантафол». Перед садінням у відкритий грунт перець повинен мати не менше 6-7 справжніх листків, і вік перцю повинен бути приблизно 40-50 днів. Перед тим, як висаджувати розсаду перцю в грунт, її необхідно загартувати. Приблизно за кілька днів, а саме, 3-4 дні до висадки перцю у відкритий грунт, рослина потрібно підгодувати «Превікуром», який розводиться 15-20мл на 10л води.

вирощування перцю

При вирощування перцю у відкритому грунті, слід пам'ятати, ні в якому разі перцю не можна давати пересихати, так як перець дуже вимогливий до вологості грунту і не виносить навіть короткочасної посухи і перегріву. Щоб рослини могли легше переносити різні стресові умови, перцю потрібно провести підгодівлю некорневую стимуляторами, наприклад, такими як добриво, Мегафон або можна використовувати стимулятор із серії «Марс». Найкраще в несприятливих умовах виживають гібриди перців, такі як Микита, Геркулес та Денвер.

Перца необходимо время от времени проводить рыхление почвы, так как эти растения весьма чувствительны к воздушному режиму почвы.

 Чтобы предотвратить развитие вершинной гнили, регулярно нужно проводить подкормки удобрениями содержащие кальций. Кроме корневых подкормок, нужно проводить и некоторые подкормки такими препаратами, содержащими в себе макро и микро элементы, а также хорошие стимуляторы роста. Для того чтобы защитить перец от сильной жары, при которой сильно может нарушиться процесс опыления, следует использовать термопротекторние препараты, например, «Мегафол».

Як відомо головними шкідниками перцю є: совки, попелиці, колорадський жук і трипси. Найбільш поширеними захворюваннями перцю є: бактеріоз, антракноз, пероноспороз, гнилі, вертициллез та інші вірусні захворювання.

Щоб захистити перець від захворювань та шкідників, крім хімічних пестицидів цілком можна використовувати деякі мікробіологічні препарати, такі як: «бітоксибацилін», «Актофіт» (використовуються для захисту від совки, попелиці та колорадського жука) «Гупсин» (використовується проти цілого комплексу захворювань і шкідників).

Солодкий перець збирають не тільки в стані технічної стиглості, але і стан біологічної зрілості. Збір плодів перцю відбувається зрізанням з плодоніжки. Нетривалий час плоди можна зберігати в ящиках приблизно по 8 максимум 10 кг, в холодильниках, в поліетиленових мішках. Зберегти плоди перцю від 20 до 30 днів в таких умовах з температурою 0-2про і з вологістю повітря не менше 90-95%.

 

Характеристики
Культура Перец
Высота растений Среднерослые
Засухоустойчивость Нет
Цвет плода Красный
ГМО Нет
Сроки посева февраль
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания среднеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность|устойчив к болезням
Холодоустойчивость Нет
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция 1-я
Вес 0.3

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок