Перець Гладіатор 03 г

Перець Гладіатор 03 г Код: 0801

Є в наявності
5 грн.
-
+

Перець Гладіатор--Ранньостиглий сорт. Період від висадки розсади до плодоношення – 75-85дней. Рослина середньої висоти, кущ висотою 40-50см. Плід за формою усічена піраміда, глянсовий, забарвлення в технічній стиглості-жовтувата, в біологічній стиглості – жовто-оранжева. Маса плоду 90-115г, товщина стінки 6-8мм Смак свіжих плодів відмінний. Сорт стійкий до понижених температур. Використовується для споживання у свіжому вигляді иконсервировании. Вирощують розсадним способом.

Вага: 0.3 г

------------------------------------------------------------------------------------

Сорти перцю поділяють на солодкі й гострі, або гіркі. Провідне місце належить овочевому (солодкого) перцю з ніжною, соковитою і м'ясистою м'якоттю, який використовується в різних видах: у свіжому в якості салату, консервованому, засоленому, тушкованому, фаршированому та інших.

Лікувальні властивості перцю

Перець ні в якому разі не можна висаджувати в грунт, якщо раніше там росли рослини сімейства пасльонових, кращими попередниками для перцю в ґрунті є багаторічні трави, цибулю, а також огірки і капуста рання. На колишнє місце зростання, перець можна повертати через 3-4 роки, саме цей час потрібно землі для свого повного відновлення родючості для перцю.

Існує правда і виключення, коли грунт може відновлюватися швидше цього терміну, таке можливо тільки при використанні ЕМ-технологій. Пересадки перець переносить вкрай погано, через слабку регенерацію кореневої системи, саме з цієї причини, розсаду перцю, як правило, вирощують у касетах або горщиках. Для пророщування насіння перцю оптимальною температурою повітря вважається 18-22С, мінімальною температурою для пророщування насіння є 16-19С, а для грунту це 14-16С. Молоденькі сходи, перш ніж їх будуть знижуватись, поливають двічі на тиждень розчином кальцієвої селітри, яка розлучатися 1г на 1л води.

Коренева система перців інтенсивно розвивається до того моменту, як починають утворюватися плоди. Щоб допомогти інтенсивному розвитку кореневої системи перцю, часто використовують стимулятор росту «Радифарм», який розлучатися 200-250 г на 100 л води, інтервал у використанні цього стимулятора приблизно 10-12 днів. Далі необхідно робити комплексні підживки перцю, як кореневими, так і не кореневими добривами, наприклад, добрива кореневі «Майстер» і не кореневі «Плантафол». Перед садінням у відкритий грунт перець повинен мати не менше 6-7 справжніх листків, і вік перцю повинен бути приблизно 40-50 днів. Перед тим, як висаджувати розсаду перцю в грунт, її необхідно загартувати. Приблизно за кілька днів, а саме, 3-4 дні до висадки перцю у відкритий грунт, рослина потрібно підгодувати «Превікуром», який розводиться 15-20мл на 10л води.

вирощування перцю

При вирощування перцю у відкритому грунті, слід пам'ятати, ні в якому разі перцю не можна давати пересихати, так як перець дуже вимогливий до вологості грунту і не виносить навіть короткочасної посухи і перегріву. Щоб рослини могли легше переносити різні стресові умови, перцю потрібно провести підгодівлю некорневую стимуляторами, наприклад, такими як добриво, Мегафон або можна використовувати стимулятор із серії «Марс». Найкраще в несприятливих умовах виживають гібриди перців, такі як Микита, Геркулес та Денвер.

Перцю необхідно час від часу проводити розпушування грунту, так як ці рослини дуже чутливі до повітряного режиму грунту.

Щоб запобігти розвиток верхівкової гнилі, регулярно потрібно проводити підживлення добривами, що містять кальцій. Крім кореневих підживлень, потрібно проводити і деякі підживлення такими препаратами, що містять у собі макро і мікро елементи, а також хороші стимулятори росту. Для того щоб захистити перець від сильної спеки, при якій сильно може порушитися процес запилення, слід використовувати термопротекторние препарати, наприклад, «Мегафол».

Як відомо головними шкідниками перцю є: совки, попелиці, колорадський жук і трипси. Найбільш поширеними захворюваннями перцю є: бактеріоз, антракноз, пероноспороз, гнилі, вертициллез та інші вірусні захворювання.

Щоб захистити перець від захворювань та шкідників, крім хімічних пестицидів цілком можна використовувати деякі мікробіологічні препарати, такі як: «бітоксибацилін», «Актофіт» (використовуються для захисту від совки, попелиці та колорадського жука) «Гупсин» (використовується проти цілого комплексу захворювань і шкідників).

Солодкий перець збирають не тільки в стані технічної стиглості, але і стан біологічної зрілості. Збір плодів перцю відбувається зрізанням з плодоніжки. Нетривалий час плоди можна зберігати в ящиках приблизно по 8 максимум 10 кг, в холодильниках, в поліетиленових мішках. Зберегти плоди перцю від 20 до 30 днів в таких умовах з температурою 0-2про і з вологістю повітря не менше 90-95%.

Характеристики
Культура Перец
Высота растений Среднерослые
Засухоустойчивость Нет
Цвет плода Желтый
ГМО Нет
Сроки посева февраль
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания раннеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность
Холодоустойчивость Нет
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция 1-я
Вес 0.3

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок