Перець Асті Ред 02 г Anseme

Перець Асті Ред 02 г Anseme Код: 01570

Є в наявності
7 грн.
-
+

Сорт відноситься до ранньостиглим: від моменту проростання насіння до появи плодів триває 90-100 днів. Плоди крупні, мають форму куба, щільні стінки насичено-червоного кольору і соковиту м'якоть. Вага перцю варіюється від 180 до 250 м, довжина — від 12 до 16 див. Смак плодів насичений, з солодкою нотою.

Кущі сильнорослі, витягуються у висоту до 60-70 см у відкритому грунті. У тепличних умовах пагони вище. Врожайність одного куща становить 3-4 кг плодів.

Рослина відрізняється стійкістю до захворювань і перепадів температур. У догляді перець невибагливий, але при цьому приносить високий урожай.

Посадка

Перець воліє суглинні грунти з хорошою воздухопропускной здатністю. Допускається, щоб на ділянці раніше росли огірки, капуста або зернобобові культури.

Вирощування

Сезон посіву насіння починається з 3 декади лютого по березень. Після появи 1-2 справжніх листків перець пікірують. В цей період рослина слід підгодовувати мінеральними добривами.

Висадка у відкритий грунт проводиться наприкінці травня, коли мине загроза повторних заморозків. За 1,5 тижні до висадки розсаду слід загартувати за допомогою поступового зниження температури.

Догляд

Догляд за перцем полягає в періодичному помірному поливі теплою водою. Бажано зволожувати грунт у вечірній час.

Також кущі потребують підв'язки і періодичної підгодівлі. Вносити добрива в ґрунт можна 3-4 рази за сезон.

Характеристики
Культура Перец
Масса плода 250
Цвет плода Красный
Тип продукции Посевной (семена)
Группа спелости Раннеспелая
В наличии 1570
15 грн.
Купити
В наличии 01571
7 грн.
Купити
В наличии 1571
5 грн.
Купити
В наличии 01570
7 грн.
Купити
В наличии 1572
23 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок