ПацюкOff - 200г Брикет дой-пак 3-кольору3-аромату засіб родентицидний

ПацюкOff - 200г Брикет дой-пак 3-кольору3-аромату засіб родентицидний Код: 02004

Є в наявності
38 грн.
-
+

Пацюк Офф Пресовані  воскові брикети

Засіб дозволений до застосування у житлових та нежитлових приміщеннях.

Форма випуску:  готовий для застосування родентицидний засіб у формі пресованих воскових брикетів зеленого, червоного та жовтого кольору, з ароматом сиру, арахісу та карамелі, масою 5-7г, фасований у тару з полімерних матеріалів.

Призначення:  для знищення мишоподібних гризунів (мишей, щурів) за умов побуту. Засіб дієвий навіть у разі резистентності (звикання) гризунів до інших приманок. Миші та щури з легкістю приманюються особливими речовинами, які є в засобі, і гинуть протягом 3-7 днів після з'їдання засобу. Процес отруєння гризунів не викликає занепокоєння в інших мишоподібних, гризуни гинуть у відкритому просторі, внаслідок ядухи.

Зверніть увагу! Засіб потрібно постійно додавати , не допустивши його повного поїдання. До повного зникнення гризунів!

Склад:  Їстівна основа (суміш їстівних компонентів), приманки, гіркота та інші допоміжні речовини, діюча речовина – Бродифакум (0,005%).

Методи безпеки:  Тримати засіб у місцях, недоступних для дітей та тварин. Не торкатися засобу не захищеними руками. Розкладати засіб необхідно пінцетом або у гумових рукавичках. У разі потрапляння засобу на шкіру промити великою кількістю води з милом. Під час роботи із засобом не можна вживати їжу, пиття чи курити. У разі потрапляння засобу до шлунка терміново звернеться до лікаря. Після завершення робіт із засобом, упаковку, залишки засобу та трупи гризунів зібрати та закопати в землю на глибину 0,5 метра.

Протиотрута:  Вітамін К1 (фітоменадіон).

У темному  сухому місці при температурі від -15 до +30 і відносній вологості повітря не більше 85%.

Спосіб застосування:  приманку висипають або розкладають за допомогою совка на шматочки картону, поліетилену, у невеликій кількості (для боротьби з мишами по 6-8шт, для боротьби з пацюками по 10-12шт.)

Засіб малотоксичний (4 клас небезпеки).

 

Характеристики
Применение На открытом воздухе или внутри помещения
Принцип действия Химический
Вид средства брикеты
Тип грызунов крысы|мыши

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок