Оксізін

Оксізін Код: 00207

Є в наявності
55 грн.
-
+

Оксізін – це комплексна органічна композиція, отримана шляхом ферментації патоки цукрового буряка, не містить бактерій, алкоголю, шкідливих або генетично модифікованих речовин.

Оксізін має в своєму складі спеціальні домішки для поліпшення росту бактерій в субстраті, в який він вноситься. Препарат розкладає органічні сполуки і порушує процес тяжіння забруднень до поверхонь шляхом нейтралізації внутрішніх електростатичних сил.

Будучи виробленим з натуральної сировини, препарат абсолютно безпечний для людини і навколишнього середовища. Всі його інгредієнти органічного походження і легко розкладаються. Оксізін не токсичний, не подразнює шкіру, не викликає висипання і опіків, не містить горючих матеріалів, невзривоопасен і може використовуватися поблизу відкритого вогню. Крім того, Оксізін не виділяє газів і може зберігатися в погано вентильованих приміщеннях. При правильному використанні він безпечний для здоров'я людей, тварин, риб і рослинності.


Область застосування:


strelka.gifпереробка органічних решток, гною та посліду в цілях швидкого отримання органічних добрив;
strelka.gifпереробка відхожих місць з метою знищення запаху, прискореної переробки фекалій і збільшення глибини їх переробки;
strelka.gifобробка компостних ям з метою прискорення та глибини переробки компосту;
strelka.gifочищення каналізаційних колекторів і відстійників;
strelka.gifочищення шкур тварин від жиру;
strelka.gifполіпшення санітарно-гігієнічного стану сховищ твердих побутових відходів (зникає запах, знищуються гельмінти, прискорюється процес переробки, збільшується глибина переробки);

strelka.gifпереробка нафтошламу в шламосховищах на НПЗ і в місцях очищення залізничних цистерн;

strelka.gifдля очищення: ємностей, технологічного обладнання переробної і харчової промисловості, водойм, стічних вод, ґрунту від органічних забруднювачів, нафти і нафтопродуктів;

strelka.gifдезактивації обладнання АЕС;

strelka.gifпереробки медичних відходів; миття місць громадського користування і залізничного транспорту;

strelka.gifяк засіб для ліквідації плям бензину, дизельного палива та мастил на АЗС.

 

поліпшення санітарно-гігієнічного стану (зникає запах) у виробничих цехах м'ясокомбінатів, молокозаводів, харчосмакових фабрик. Зникають пацюки і комахи т. к. зникає запах, який їх приманює
як аварійний запас в портах на випадок аварійного протоки ПММ
екологічно чистий розчинник органіки

 

Оазис в пісках - за 2 роки і без краплі хімікатів

 

Яким чином можна повернути до життя і підняти родючість непродуктивних, тяжких або бідних гумусом земель?

Досвід українських вчених і землеробів показав, що навіть в пустелі саудівської Аравії можна за 2 роки створити оазис. Для цього, крім людської праці, потрібні ферментні препарати «Оксізін», «Агрозин» і пташиний послід. Проста технологія розкриває велике значення усвідомленого створення врожаю у взаємодії людини з природними ферментами і мікроорганізмами.

 

Про мікроорганізми наші читачі, а також члени Клубу ОЗ, знайомі з японським фільмом «Життя на землі» («lifeinthesoil»), вже мають достатнє уявлення. Тема ж ферментів і ферментних препаратів з кожним роком відкриває для нас нові сфери застосування отриманих знань.

 

Ферменти - це біологічні каталізатори, що за хімічною природою являють собою білок або рибонуклеиновую кислоту. Ферменти обов'язково присутні у всіх клітинах живого організму. Прискорюючи біохімічні реакції, вони направляють і регулюють обмін речовин.

 

Сьогодні ми торкнемося роботи ферментів класу оксидаз - сполук, які переносять молекулярний кисень. Застосування ферментів у чистому вигляді - як у сільському господарстві, так і в повсякденному житті - практично виключено, в силу їх виключної вибірковості і чутливості до зовнішніх впливів, наприклад, до температурі. Тому мова піде про ферментних препаратах (володіють ферментативною активністю).

 

В Україні з 2005 р. випускається 2 ферментних препарату з властивостями оксидаз. Це препарати «Агрозин» і Оксізін - комплексні органічні композиції, отримані шляхом ферментації патоки цукрового буряка. У них відсутні бактерії, алкоголь, токсичні або генетично модифіковані речовини, препарати абсолютно безпечні для людини і навколишнього середовища.

 

strelka.gifОксізін сприяє прискореного розкладання органіки. Компостні купи, відходи сільськогосподарського виробництва, кухонні відходи, пташиний послід і навіть свинячий гній за 3-4 тижні літніх переробляються природними бактеріями та ін. мікроорганізмами, перетворюються на чудове органічне добриво.

 

strelka.gifЯкщо за місяць-два до морозів з осені закласти компостну купу і обробити її Оксизином, то до весни ви будете мати якісне добриво з високим вмістом гумусного маси, в складі якої немає насіння бур'янів.

 

strelka.gifЗбираючи будь-які органічні залишки, перекладаючи кожен їх шар тонким шаром грунту з вашої ділянки і проливаючи пошарово розчином Оксізіна, ви за 3-4 тижні, при середньодобовій температурі повітря +20-25°С, отримуєте готову до застосування гумусний масу, яка не викликає стресу у рослин і допомагає швидко відновити родючий шар, забезпечує вас здоровим урожаєм без зайвих витрат.

 

strelka.gifОксизин применяет­ся также для обработ­ки отхожих мест с це­лью уничтожения за­паха и присутствия мух, для очистки грунта от загрязнения нефтепродуктами, маслами различной природы, для очист­ки водоемов от загрязнений органическо­го характера. Для переработки 1 т органи­ки или 1 м отходов необходимо 20 мл пре­парата «Оксизин».

 

Наших ученых подружил с принцем Саудовской Аравии второй замечатель­ный ферментный препарат. Именно бла­годаря применению раствора препарата «Агрозин» удалось за 2 года создать пло­дородный слой земли в пустынных пес­ках и вырастить здесь цветущие оазисы.

 

На пісках, тяжких або збіднених ґрунтах використання цього препарату найбільш ефективно: осіння закладення у верхній шар ґрунту рослинних решток, оброблених Агрозином, або додавання навесні перегною у верхній, до цього ще неродючий шар грунту.

Характеристики
Упаковка банка
Тип биопрепарат
Форма выпуска раствор
Вид упаковки флакон
Материал упаковки пластик

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок