Насіння Огірок Маша Ведмідь F1 3 р

Насіння Огірок Маша Ведмідь F1 3 р Код: 0797

Є в наявності
12 грн.
-
+

МАША & МЕДАДЖЕ F1 --Ранньостиглий - 44-49днив від сходів до початку плодоношення. Універсальний сорт. Рослини середньорослі, гіллясті. Зеленці довжиною 10-15см, циліндричні, середньо бугорчато і дрібно бугорчато, темно-зелені. Рекомендується для вирощування у відкритому грунті. Дружно формує плоди в ранні терміни. Смакові якості свіжих і солоних огірочків відмінні. Рекомендується для приготування салатів і засолювання.

Вага: 3г

----------------------------------------------------------------------------------

Огірок - однорічна трав'яниста рослина сімейства гарбузових. Стебло у огірка розгалужене, густо опушені. Довжина стебла варіюється в залежності від сорту і умов вирощування.

Рослини огірка досить вимогливі до умов середовища і, насамперед, до тепла. Насіння огірків не проростає при температурі нижче 12-13 ° С. При температурі повітря 14 ° С сходи з'являються через 15 днів, при 18 ° С - через 7, а при температурі 22-23 ° С - через 5 днів. Оптимальною для проростання насіння є температура 25 ° С. Навіть невеликі заморозки (0 ... - 2 ° С) призводять до загибелі рослини. Тому зростання огірків у відкритому грунті можливо лише протягом періоду без морозів. При температурі 10-12 ° С ріст надземних і кореневої систем припиняється, і листя набувають жовтуватий відтінок через руйнування хлорофілу.

ПОПЕРЕДНИКИ та місце в сівозміні

У сівозміні хорошими попередниками для цієї культури є багаторічні трави, однорічні кормові суміші, зернові та зернобобові культури, кукурудза на зелений корм і ранній силос, капуста, перець, морква, цибуля. Не варто сіяти огірок після гарбуза, кавуна, столового, кормового та цукрового буряка, соняшника, томату. Щоб уникнути масового поширення хвороб, особливо фузаріозного в'янення, антракнозу, бактеріозу, в сівозміні огірки повертають на колишнє місце не раніше, ніж через 4 роки.

ДОБРИВА

Для формування 1т продукції огірки, залежно від сорту (гібриду), споживають 2,7-3 кг азоту, 1,5-2 кг Р 2 О 5 , 4,2 - 4,5 кг До 2 О. На початку вегетації рослини інтенсивніше від інших елементів засвоюють азот, а при утворенні пагонів і плодоношення – Калій.

ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ

Розсадний спосіб вирощування огірка дозволяє не тільки одержати ранній урожай плодів (раніше на 2-3 тижні), але і забезпечує більшу кількість ранньої продукції (до 70-80%) і високий стабільний врожай.

Висівати насіння на розсаду необхідно з таким розрахунком, щоб до висадки в грунт вік розсади був 20-25 днів. Так як огірки погано переносять пересадку, розсаду слід вирощувати в горщиках або в касетах. Використовують торфоперегнійні горщечки або кубики розміром 6х6 або 8х8 див. Поживна суміш повинна бути легкою по механічному складу, пухкої, не утворювати кірку, повітро - і влагопроніцаємой, багатим органічними речовинами та елементами мінерального живлення, без насіння бур'янів, шкідників і хвороботворних патогенів. Для приготування живильної суміші використовують торф, дернову землю, перегній та інші речовини. Насіння можна висівати як сухі, так і пророщені. Температуру повітря після посіву підтримують на рівні 27-28 °С. Після появи сходів її знижують до 16-18 °С, щоб рослини не витягувалися, а через тиждень знову підвищують до 18-25 °С. В нічний час температура повинна бути на рівні 12-14 °С. Готова розсада повинна мати 3-4 справжніх листки. Перед висадкою розсади необхідно загартувати. Для цього за тиждень до висадки у відкритий грунт зменшують поливи і температуру, збільшують тривалість провітрювання теплиць, а перед висадкою залишають відкритими теплиці на ніч. У теж час не можна допускати зниження температури нижче +6 °С, так як це може призвести до загибелі рослин. Безпосередньо перед висадкою розсаду рясно поливають, для підвищення холодостійкості в поливну воду можна додати хлористий калій (20-30 г на 10 л води).

ПОЛИВ І ПІДЖИВЛЕННЯ 

Оптимальна предполивная вологість грунту для огірка до початку плодоутворення становить 75-80% НВ, а в період плодоутворення і плодоношення — 85-90% НВ. В нормальних умовах водоспоживання посівів може становити до 30 тис. л води на 1 га за день (що дорівнює 3 мм опадів).

Огірок краще реагує на часті поливи невеликими порціями. Поливи проводять щоденно, бажано до 13:00-14:00. З початком більш інтенсивного зростання поливна норма становить в прохолодну погоду 20-30 м3/га, а в теплу – 40-50 м3/га. При випаданні опадів пропорційно зменшується подача води.

Для підтримання оптимальної концентрації елементів живлення в ґрунтовому розчині на протязі всього періоду вегетації огірка застосовують внесення добрив разом з поливною водою (фертигація). Для цього можна використовувати водорозчинні мінеральні добрива: Террафлекс, Кристалон, Ferticare, Universol, MaqMix, монофосфат калію, аміачну і калійну селітру, сечовину. Не можна використовувати рідкі комплексні добрива (РКД) — на практиці є випадки повного блокування системи поливу при їх застосуванні. Не рекомендується використовувати слаборозчинні добрива типу нітроамофоски.

Общее количество удобрений не должно превышать 1–1,2 кг удобрений на 1000 л воды. При этом нормы их внесения и соотношение зависят от почвенно-климатических условий выращивания, фазы развития растений и технологии их выращивания и разрабатываются специалистами для каждого участка индивидуально

ЗАЩИТА ОТ ВРЕДИТЕЛЕЙ И БОЛЕЗНЕЙ 

Наиболее распространенными почвенными вредителями огурца в открытом грунте являются проволочники, муравьи, личинки ростковой мухи. В борьбе с ними рекомендуется обработка инсектицидом Карате Зеон 050 CS, мк.с. (0,1 л/га, период ожидания 7 суток, максимальное количество обработок — 1).

Против паутинных клещей применяют акарицид Актеллик 500 ЕС, к.э. (0,3–1,5 л/га, период ожидания 20 суток, максимальное количество обработок — 2). При появлении трипсов, тли, клопов проводят химические обработки вышеуказанными инсектицидами.

На посевах огурца по вегетации гербициды применяют только против однодольных однолетних и многолетних сорняков (зарегистрированные препараты , Тарга Супер, к.э., Фюзилад Форте 150 ЕС, к.э.).

Препараты для борьбы с пероноспорозом: Акробат МЦ, в.г. (2,0 кг/га), Альетт, с.п. (2,0 кг/га), Инфинито 61 SC, 687,5, к.с. (1,2–1,6 л/га), Квадрис 250 SC, к.с. (0,6 л/га), Превикур 607 SL, в.р.к. (2,0 л/га), Ридомил Голд МЦ 68WG, в.г. (2,5 кг/га). Развитие мучнистой росы подавляют при помощи таких фунгицидов: Тиовит Джет 80 WG, в.г. (5,0 кг/га), Топаз 100 ЕС, к.э. (0,125–0,15 л/га), Топсин М, с.п. (0,8–1,0 кг/га). Контактные и системные фунгициды необходимо чередовать, а также чередовать препараты с различным действующим веществом во избежание резистентности.

Характеристики
Культура Огурец
Высота растений Высокорослые
Засухоустойчивость Нет
Цвет плода Зеленый
ГМО Нет
Сроки посева Май
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания раннеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность|устойчив к болезням|высокая транспортабельность
Холодоустойчивость Нет
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция гибрид
Вес 3

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок