Натуральний Шприц-гель Тарацид від тарганів та мурах 30 г

Натуральний Шприц-гель Тарацид від тарганів та мурах 30 г Код: 4009

Є в наявності
20 грн.
-
+

Натуральний шприц - гель «Тарацид»

від садових і домашніх мурах та тарганів

Натуральний шприц - гель «Тарацид»
Ефективна приманка, з'їдаючи яку комахи гинуть самі і смертельно заражають своїх родичів. Має природний запах. Обробка може проводитися без евакуації людей з приміщення. Безпечний для людей і домашніх тварин. Щоб уникнути випадкового прийому внутрішньо, містить гіркі добавки. Легко наноситься у важкодоступні місця і легко видаляється з поверхні, не залишаючи слідів. Діє протягом тривалого періоду (від 6 місяців до 1 року).

Проти тарганів і домашніх мурашок:
Розкрийте упаковку, нанесіть гель пунктиром на місця проживання, скупчення або пересування комах. Для знищення тарганів обробіть місця їх скупчення, пересування до їжі і воді - під раковиною, плінтуса, стики кахельних плит, вентиляційні віддушини, водопровідні та газові труби та інші місця. Нанесіть гель смужками по 2 см з інтервалом 2 див. При високій чисельності тарганів - 1 упаковка на 10 кв. м. При невеликій чисельності тарганів нанесіть 2 см гелю з інтервалом 4-6 см (1 упаковка на площу близько 20 кв. м.). Для знищення мурах використовуйте гель на шляхах їх пересування («доріжках») з інтервалом 4 см між смужками гелю. Один шприц-дозатор 10 мл розрахований на площу 15-20 кв. м. оброблюваної поверхні. Загибель тарганів наступає на 1-5 добу, мурашок - на першу добу. Повторні обробки рекомендується проводити не раніше, ніж через 4-5 тижнів.

Проти садових мурашок:
Для боротьби з мурьями на садовій ділянці розмістіть крапки або смужки гелю на стовбурах дерев, також нанесіть гель на аркуші картону, які розмістіть на мурашиних «стежках» і навколо мурашника. Для знищення мурах, які заповзають на нижні поверхні будинків і дачних будиночків, гель наносять по периметру приміщення пунктирною лінією: 2 см гелю - 6 см необробленої поверхні. Для кращого ефекту рекомендується обробити приміщення як по внутрішньому периметру, так і зовні. Постарайтеся запобігти потраплянню на гель вологи і пилу. Повторна обробка рекомендується у разі змиву гелю і з появою нової колонії мурах, але не раніше ніж через 5 тижнів, так як склад зберігає свою дію до 1 місяця.

Характеристики
Принцип действия Химический
Тип средства гель
Виды насекомых муравьи|ползающие насекомые
Материал корпуса пластик

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок