Насіння трави Віка 1 кг

Насіння трави Віка 1 кг Код: 001007

Є в наявності
30 грн.
-
+

Віка Ярова один із сортів бобових, однорічних рослин. Його активно вирощують як кормової культури, медоносної культури або як сидерат. Віка ярова містить велику кількість клітковини, протеїну і каротину, що робить рослину надзвичайно вдалим для вирощування в якості корму.

Вику Яру починають сіяти з ранньої весни і аж до початку серпня. Норма посадки вики ярої в чистому вигляді становить 100-150 кг/га. Ця культура одна з перших дає урожай в Україні, який можна відразу ж використовувати. Насіння віки ярої відмінно витримують низькі температури, але вимагає обов'язкового культивування і розпушування грунту. Також вика яра вимагає значного зволоження і вважається рослиною довгого дня – швидкість її зростання залежить від кількості сонця.

В якості добрива для підвищення рівня родючості, грунт під вику яру потрібно підживлювати органічними речовинами і препаратами зі спеціальною мікрофлорою ґрунту.

Врожайність зеленої маси вики 300-400 ц/га, сіна - до 60-80 ц/га.

На корм використовується у вигляді зеленої маси, сіна, сінажу, силосу, трав'яного борошна, дроблених зерен, зерновий борошна. Віка - невибаглива рослина в цілому.
Вирощують у суміші з вівсом, горохом, капустяними та іншими культурами.
Сидерати з бобових і злакових культур, збагачують грунт азотом 40-50 кг на 1 гектарі, фосфором і калієм. Віка не тільки перешкоджає вимивання гумусу, але і його підвищення у ґрунті, добре розпушує землю, покращуючи її воздухоемкость і вологоємність.

Після розкладання зеленої біомаси покращує життєдіяльність мікроорганізмів і черв'яків. Насіння сіють на глибину 2-3 см з відстанню між рядками 7-12 см або висівають довільно по всій площі посадки. Оптимальний строк сівби насіння — кінець квітня, початок травня або за півтора місяці до настання холодів. Рослини витримують заморозки до 5-7°C.
Насіння її починає проростати при температурі 2-3 ° С, а сходи витримують заморозки.

Закладення в грунт зеленої маси, здійснюється 1-2 рази за сезон.

Вика посевная обладает хорошими декоративными качествами, вполне может быть высажена в огороде или в саду. Она привлечет насекомых-опылителей, а вредителей, напротив, отпугнет. Растение является прекрасным соседом для культур, любящих азот: помидоров, сладкого перца, листового салата, баклажанов, моркови.

В среднем дает 2 укоса.
Вика посевная прекрасный медонос. Мёдопродуктивность: в среднем 20 килограмм с гектара. Мёд обладает превосходным ароматом. Семена Вики посевной возделываются на зелёное удобрение (предполагает чистый посев культуры с дальнейшим закапыванием в землю). Действие такого удобрения не уступает навозу и сохраняет свои сидеративные качества до 5 лет. Норма высева от 100 до 150 килограмм на гектар.
 Норма высева семян в чистых посевах 100-150кг / га.
Семена вики сеют в смеси с овсом в соотношении вики и овса 3:4  
Норма висіву вики становить 100-110кг / га, вівса - 40-60кг / га, всього - 140-170кг / га.

Характеристики
Засухоустойчивость Так
Холодоустойчивость да
Вес 1000
Тип культуры зернобобовые
Вид культуры другое
Фракция стандарт
Дополнительно высокая урожайность
В наличии 784
45 грн.
Купити
В наличии 784
875 грн.
Купити
В наличии 782
45 грн.
Купити
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок