Насіння Тимофіївка лучна багаторічна 1кг

Насіння Тимофіївка лучна багаторічна 1кг Код: 001013

Є в наявності
120 грн.
-
+

Тимофіївка відноситься до злакових багаторічним рослинам, являє собою добре облистнені, рыхлокустовую траву. Має мочковатую кореневу систему, велика частина якої знаходиться у верхніх шарах грунту. В основному використовується в якості корму для великої рогатої худоби, коней і ряду інших тварин. Представлена культура, є одним з кращих варіантів для пасовищ і укосу.

Сіяти насіння трави тимофіївка можна з середини квітня і до самого вересня. Проростання насіння можливе вже при температурі 1 — 2 ° С. При цьому потрібно розуміти, що насіння тимофіївки лугової не вибагливі до типу грунту, небажані тільки піщані ґрунти. Добре переносить морози і дуже погано переносить відсутність поливу і засуху. Також варто відзначити, що культура може рости на осушених торфовищах і витримувати нетривалі затоплення.

Норма висіву тимофіївки

Висаджують насіння тимофіївки рядковим або розкидним методом на глибину до 2 см. При цьому використовують 15 — 20 кг насіння на 1 га. Злакові трави часто вирощують з бобовими, такими як люцерна і конюшина. В такому випадку норма посіву буде становити 7 — 10 кг/га для тимофіївки, і 10 — 12 кг/га для люцерни або конюшини.

У питанні добрив, для тимофіївки немає нічого краще азотних добрив. В цілому відмінно росте і на непідготовленій ґрунті. Сама структура коренів рослини дозволяє йому отримувати потрібні речовини і сприятливо впливати на грунт. Після скошування можна вносити фосфорні та калійні добрива, що буде сприяти кращому зимованию.

Характеристики
Высота растений среднерослые
Засухоустойчивость Да
Тип посадочного материала семена посевные
Вид многолетние
Холодоустойчивость да
Особенности сильнорослые
Вес 1000
Тип кормовая трава
Вид посадочного материала семена
Морозостойкие да
Светолюбивые да
Теневыносливые да
Тип культуры зерновые
Вид культуры другое
Фракция экстра
Дополнительно высокая урожайность
Нет в наличии 784
45 грн.
Купити
Нет в наличии 784
875 грн.
Купити
Нет в наличии 782
45 грн.
Купити
Нет в наличии 781
875 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок