Насіння Суданська трава сорго Суданське1кг

Насіння Суданська трава сорго Суданське1кг Код: 001012

Є в наявності
30 грн.
-
+

Насіння суданки.

Врожайність суданки:

  • Зелена маса: 250 — 350 ц/га, при зрошенні до 700 ц/га;
  • Сіно: 50 — 80 ц/га;
  • Насіння: 3 — 9 ц/га.

Скошування потрібно проводити на висоті 6 — 8 см в період викидання волоті, а точніше до початку цього процесу.

насіння суданки

Суданка прийшла на поля України, як можна здогадатися, з Судану. Ще має назву сорго суданське. Відноситься до злакових однорічним рослинам, які активно використовують в якості корму для тварин. Цінується за можливість застосовувати в якості зеленого добрива. Суданку можна порівняти за складом з хлібними злаками, а цукру міститься більше, ніж у кукурудзи або соняшнику.

У кормовиробництві заготовляють сіно, сінаж, силос і зелений корм, можна використовувати як пасовища. Призначена для великої рогатої худоби, овець і коней. Живильні властивості суданки найкращі серед злакових рослин. Білка може містити більше 10%, а протеїну більше 5%. Одержуваний корм багатий на вітаміни та мікроелементи.

Поживність суданки:

  1. Зелена маса: 17 кормових одиниць на 100 кг;
  2. Сіно: 52 кормові одиниці на 100 кг;

Важливий чинник — висока продуктивність, без поливу можна отримати до 3-х укосів, а з поливом до 5 укосів. Від посіву до першого скошування потрібно 45 — 60 днів, наступні з інтервалом 30 днів.

Культура відрізняється високою посухостійкістю за рахунок потужної мичкуватої кореневої системи, яка у глибину зростає на 3 — 4 метри. Являє собою прямостоячий кущ, а його висота може досягати 3-х метрів. Рослина досить не вибаглива при обробці, що забезпечує широку популярність в господарствах різного типу. Високий попит пояснюється ще і низькою вартістю на посівний матеріал.

Норма висіву і врожайність суданки

Суданська трава насіння дуже теплолюбні, що пояснюється регіоном її походження. Тому роблять посів лише після того, як температура повітря доходить до 15-20 градусів, а грунт прогрівається до глибини 10-12 див. Суданка проростає повільно і навіть незначний мороз може знищити посіви.

До грунтів не вимоглива, можна вирощувати на піщаних і суглинистих. Максимальна врожайність наголошується на чорноземах і каштанових ґрунтах. Посів на кислих ґрунтах дає погані результати. Болотні ґрунти не придатні для вирощування.

Норма висіву суданки становить 30 — 35 кг/га. Для збільшення врожайності, можна сіяти до 50 кг/га.

Глибина загортання насіння: на легких грунтах 6 — 7 см, на важких 4 — 5 див.

Застосовують рядковий спосіб сівби з шириною між рядками 15 — 25 див. Збільшують ширину міжрядь у разі посухи або надмірної засміченості поля до 45 — 70 див. Одні з кращих компонентів для травосуміші — вика, горох або соя.

Добриво ґрунтів під суданку практично не потрібно. Звичайно, при внесенні фосфорних і калійних добрив можна досягти кращих результатів. Кислий грунт обов'язково потрібно вапнувати.

Обробка грунту стандартна: зяблева оранка, культивація з боронуванням, перед сівби та після сівби коткування кільчастими котками.

 

 

Характеристики
Засухоустойчивость Так
Холодоустойчивость нет
Вес 1000
Тип культуры зерновые
Вид культуры сорго
Фракция стандарт
Дополнительно высокая урожайность
В наличии 784
45 грн.
Купити
В наличии 784
875 грн.
Купити
В наличии 782
45 грн.
Купити
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок