Насіння Редька олійна сидерат кормова культура добриво 1кг урожай 2019 р

Насіння Редька олійна сидерат кормова культура добриво 1кг урожай 2019 р Код: 001017

Є в наявності
35 грн.
-
+

Редька олійна, насіння на сидерат, 1кг
(Зелене добриво, сидерат, кормова і медоносна культура)

Однорічна рослина сімейства хрестоцвітних.
Цвітіння настає через 35-45 днів.
Покращує структуру грунту, має фітосанітарні властивості.
Частково придушує бур'яни і навіть пирій.
Хороша сировина для органічного компосту і мульчі.

Незамінна на важких глинистих грунтах.
Цінується за здатність швидко (майже як гірчиця біла) відростати і нарощувати відносно велику масу в холодний період. Серед інших хрестоцвітих сидератів відзначається меншою вимогливістю до грунтів і стабільністю врожаїв. Коренева система рослини настільки сильна і так глибоко входить у ґрунт, що може піднімати всі потрібні для її росту компоненти, сильно розпушуючи і збагачуючи верхні шари.
Добре переносить пізній посів.
Використовується в зонах нестабільного землеробства.

Зелене добриво. Після розкладання в ґрунті біомаса редьки олійної стає легкозасвоюваним добривом, а грунт поповнюється органікою, гумусом. Редька значно поступається бобовим сидератам за вмістом азоту та трохи поступається іншим крестоцветным своїми удобрювальні якостями. Але має інші переваги: добре пристосовується до будь-яких кліматичних умов, швидко зростає на холоді, посухостійка, пригнічує нематоди. Ефективно поглинає поживні елементи не тільки з поверхневого шару ґрунтів, запобігаючи їх вимивання вглиб, а і з глибоких шарів, повертаючи поживні елементи у верхні.

Ґрунтоутворюючі та ґрунтозахисні якості. 
Добре розпушує, структурує, дренує як оброблюваний, так і глибокі шари грунту, підвищує їх повітро - і вологоємність. Це одна з кращих культур для захисту ґрунтів від водної та вітрової ерозії восени і навесні, а якщо її не скошувати, то і взимку. Затримує сніг, сприяє меншому промерзання ґрунтів, тобто більшому накопиченню вологи.

Фітосанітарні якості. 
Активно оздоровлює грунту. Наявність у всіх частинах редьки ефірних масел служить профілактичним засобом від накопичення шкідників (дротяники) і грибкових хвороб (ризоктоніозу, парші картоплі), пригнічує нематоду (крім бурякової). Покращує умови життєдіяльності ґрунтових мікроорганізмів і черв'яків, при розкладанні служить їм кормом. Це, в свою чергу, призводить до зменшення захворюваності рослин і підвищення врожаїв. При сівбі в окультурені грунту ефективно пригнічує розвиток бур'янів.

Кормова культура. Якість зеленої маси за поживністю наближається до комбікормів. Особливо цінується за високий вміст протеїну в осінній період. Недолік - відсутність багатьох вітамінів і біологічно активних речовин і наявності токсичних глюкозидів, кількість яких збільшується в міру старіння рослин. Тому скошують на зелений корм і силос до цвітіння і дають тваринам в суміші з іншими кормами не більше 20-30 кг на добу на одну корову. Після подрібнення краще використовувати корм протягом години, так як маса самозігрівається і смакові якості падають.

Вирощування. Як сидерата частіше вирощують після ранніх овочевих і озимих і ранніх ярих зернових, зрізуючи до зими. Сіють і навесні, зрізуючи під озимі, або під інші сидерати. Підсівають в розріджені посіви багаторічних трав на останньому році вегетації.

Грунту. До складу грунту особливо не вимоглива.
Вимагає більш пов'язаних поживних і окультурених грунтів, ніж злакові і більшість бобових, але серед хрестоцвітних сидератів найменш вимоглива.
Росте на живильних суглинних і супіщаних ґрунтах, осушених та окультурених торфовищах (слабо кислих, але не кислих). На дерново-підзолистих обов'язково вимагає добрива. Хороший сидерат для відносно важких слабокислих ґрунтів.

Вологість. Вологолюбна навіть більшою мірою, ніж гірчиця біла. Температура. Холодостійка, але в меншій мірі, ніж гірчиця біла.

Освітленість. Більш вимоглива, ніж ріпак озимий, насіння световсхожие.
Редька олійна - рослина довгого дня, холодостійка і скоростигла, відрізняється швидким зростанням.

Підготовка грунтів. Поверхнева обробка плоскорізом або культиватором з наступним коткуванням або витримкою 2-3 тижні. Розпушування ґрунту плоскорізом Фокіна або культиватором - достатній і оптимальний спосіб обробки, що підвищує родючість грунтів і зберігає сили хлібороба. Для отримання кращого врожаю слід використовувати органічні добрива Гумати і препарати ефективних ґрунтових мікроорганізмів (ЕМ-препарати: Емочки, Сяйво-1, Байкал ЕМ-1, Бокаші).

Посев. Сеют с апреля и до середины сентября, но при севе после 10 августа (на Юге 20-го) почвозащитные и фитосанитарные качества сидерат выполняет, но удобряет плохо, зеленой массы нарастает мало. Наибольшие урожаи получают при севе в апреле. На зеленые удобрения и корм сеют с шириной междурядий 15 см, 200 г на сотку. При севе вручную вроссыпь или после 10-го (20-го) августа - 350-400 г. Глубина 3-4 см. После сева в почву прикатывают. На семена и для медосбора сеют с шириной междурядий 30-45 см. Можно высевать в смеси с викой яровой в качестве ее опоры (на 1 г семян редьки 6 г семян вики).

Срезание. Под озимые срезают не позже чем за 3 недели до сева, при пожатвенном (поукосном) выращивании - за 2 недели до замерзания почв (всегда не позднее фазы начала образования семян). После сильных заморозков редька отмирает, ее сразу можно срезать. Подрезают плоскорезом Фокина или культиватором, предварительно полив раствором ЭМ-препаратов. Обработка ЭМ-препаратом ускоряет процессы ферментации и создает благоприятные микробиологические условия, которые приводят к обогащению почв питательными веществами и микроэлементами.

Народные названия сидерата – куряча дрімота, горлюпа, жовтяниця, редешник, свирепа.

Увага! Процеси розкладу решток рослин, гуміфікації проходять тільки при наявності вологи в грунті.
Хрестоцвіті сидерати не використовують в якості попередника капусти!

Характеристики
Засухоустойчивость Так
Холодоустойчивость нет
Вес 1000
Тип культуры масличные|медоносные
Вид культуры другое
Фракция стандарт
Дополнительно высокая урожайность
В наличии 784
45 грн.
Купити
В наличии 784
875 грн.
Купити
В наличии 782
45 грн.
Купити
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок