Насіння Грястіца Грястиця збірна сінокісна багаторічна посівна 1кг

Насіння Грястіца Грястиця збірна сінокісна багаторічна посівна 1кг Код: 001008

Є в наявності
90 грн.
-
+

Насіння Грястиці збірної

Їжака збірна відноситься до сімейства злакових, є рыхлокустовой багаторічною травою. Рости в середньому 6 — 7 років. Кущ досягає висоти 100 — 120 див. Культура має мочковатую кореневу систему, яка проникає в ґрунт на глибину 1 — 1,5 метра.

Тіньолюбні і посухостійка рослина. Добре росте при помірному зволоженні, а надмірне зволоження, наприклад в результаті підтоплення, є небажаним для цієї культури.

Їжака збірна використовується в садівництві, як газонне рослина. Часто можна зустріти цю культуру в паркових зонах.

Активно використовується як кормова культура. Перевагою вважається раннє розвиток рослини, тобто кормову базу господарство зможе отримувати ранньою весною. Їжака збірна є однією з найкращих трав для пасовищ, так як може забезпечити тваринам аж 6 циклів випасання.

Проводити скошування можна кілька разів за сезон. Додаткову кормову цінність представляють великі листки, які можуть становити 70% маси рослини. Добре відновлюється після випасу і скошування.

Норма висіву Грястиці збірної

Висаджують насіння грястиці збірної в Україні з кінця березня і до середини травня. Кращий результат дають насіння, які були висаджені у вологий і теплий грунт з великою кількістю поживних речовин. Чорнозем підходить для цієї культури ідеально, як втім і інші види ґрунтів, крім піщаних.

Садять насіння на глибину не більше 4 див. Норма висіву в чистому вигляді 20 — 25 кг/га. В травосуміші знадобиться 10 — 12 кг/га, результативно висівати з люцерною. Найчастіше використовується рядовий метод висадки, хоча рослина розростається і заповнює весь відведений йому простір.

Добрива під їжаку збірну вносяться перед оранкою поля. Це можуть бути фосфорні і калійні добрива, які застосовуються у великих обсягах. Азотні добрива вносяться не великими дозами — ранньою весною або перед першими сходами.

Врожайність Єжи

Врожайність сіна становить 50 — 70 ц/га, проводити скошування рекомендується до початку цвітіння. На 100 кг сіна припадає 50 кормових одиниць, і до 4 кг перетравного протеїну;

Врожайність зеленої маси 350 — 500 ц/га. На 100 кг зеленої маси припадає 20 кормових одиниць, і до 2 кг перетравного протеїну;

Урожайність насіння 4 — 8 ц/га. Прибирання насіння можлива на другий рік росту культури.

Характеристики
Высота растений Среднерослые
Засухоустойчивость Так
Вид многолетние
Холодоустойчивость да
Особенности закрытая корневая система
Вес 1000
Тип декоративные травы/злаки, кормовая трава, луговые
Назначение для газона, для выгонки
Вид посадочного материала семена
Цвет цветка бежевый
Морозостойкие да
Светолюбивые да
Теневыносливые да
Тип культуры зерновые
Вид культуры другое
Фракция экстра
Дополнительно высокая урожайность
Цвет листьев зеленый
В наличии 784
45 грн.
Купити
В наличии 784
875 грн.
Купити
В наличии 782
45 грн.
Купити
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок