Насіння Гречка Гречка посівна 1кг

Насіння Гречка Гречка посівна 1кг Код: 001016

Є в наявності
40 грн.
-
+

Гречка посівна - зернова культура, що відрізняється також своїми декоративними якостями. Рослина походить з зони помірного клімату і досягає висоти 50 см. Квітки, зібрані в суцвіття, можуть мати білу або рожеву забарвлення, починаючи з липня вони приваблюють безліч бджіл. Насіння гречки дозрівають у вересні-жовтні. З них роблять крупу та борошно. А з лушпиння і насіннєвих оболонок набивають лікувальні подушки, допомагають при безсонні.

При нинішньому захоплення ландшафтним дизайном гречку охоче використовують для оформлення композицій з польових квітів. Її сіють на постійне місце в травні, вибираючи при цьому тепле сонячне місце. Більше ніякого догляду за рослинами не потрібно.

Зелене добриво. Глибоке проникнення коренів рослини забезпечує розпушування грунту на 0,8 - 1,5 м. Гречка швидко зростає, відмінно засвоює органічні фосфати, збагачує грунт органічними речовинами, фосфором і калієм. Рекомендується для посадки на важких грунтах.

Ґрунтоутворюючі та ґрунтозахисні якості. Це кращий сидерат для посадки під плодовими деревами та кущами, оскільки не висушує грунт. Особливо рекомендується висадка гречки на бідних, важких, кислих грунтах, оскільки її глибока і розгалужена коренева система добре покращує грунтову структуру і збагачує її корисними речовинами. Це унікальна рослина, оскільки воно може рости на бідних ґрунтах, де вже нічого не росте!

Фітосанітарні якості. Оздоровлює і значно покращує структуру грунту на глибину до 2-х метрів. Важливо, що триразовим сівбою гречки можна за один сезон позбутися і від всюдисущого пирію! Дана культура залишає після себе відносно чисті від бур'янів поля і сприяє зниженню ураженість кореневими гнилями зернових культур. Використовують для оздоровлення грунту від патогенних мікроорганізмів, що викликають хвороби злаків.

Кормова культура. З давніх часів гречка була і є одна з основних круп'яних культур. Гречана крупа і борошно відрізняється хорошими поживними властивостями, відмінними смаковими якостями, легкою засвоюваністю, використовується як дієтичний продукт.

Медоносна культура. Гречка - одна з кращих медоносних культур. В урожайні роки збір меду з її посівів може досягати 70-90 кг/га. Гречаний мед володіє чудовими цілющими властивостями.

Вирощування. Сіють гречку з середини травня до середини серпня на глибину 2-3 см врозкид або рядовим способом на відстані 10-15 см. Норма висіву: 6-7 г/кв. м, а для боротьби з бур'янами 10-12 г/кв. м. Надземну частину можна скосити і використовувати на компост або в якості мульчі. Гречку найчастіше використовують для посіву в міжряддях плодових культур, оскільки на відміну від інших сидератів вона не висушує грунт.

Характеристики
Засухоустойчивость Да
Холодоустойчивость нет
Вес 1000
Тип культуры яровые
Вид культуры гречиха
Фракция экстра
Дополнительно высокая урожайность

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок