Насіння Фацелія медоносна посівна однорічна 1кг урожай 2019 р

Насіння Фацелія медоносна посівна однорічна 1кг урожай 2019 р Код: 001014

Є в наявності
140 грн.
-
+

 

Насіння Фацелії. Опис.

насіння фацелії

Фацелія – трав'яниста рослина однорічного або багаторічного циклу. Використовується як медонос, вважається одним з найбільш продуктивних культур в цьому напрямку. Можна забезпечити цвітіння протягом 3-х місяців, для цього використовують посів з різним періодом закладення насіння. Бджоли охоче відвідують поля з Фацелією, збирають нектар і пилок. В одержуваному нектарі може міститися до 60 % цукру. Крім властивої продуктивності, культура цінується за невибагливість і до типів грунту і догляду за нею.

Одержуваний мед відрізняється приємним смаком і ароматом, має ряд корисних і лікувальних якостей. Кількість меду з 1 гектара виходить від 300 до 700 кг, що і робить Фацелію головною медоносної культурою.

Фацелія має сидерадьные властивості, а точніше як зелений добриво вважається практично лідером, значно покращуючи родючість ґрунту. Характеризується швидким ростом, не залишаючи шансів для росту та розвитку бур'янів. Володіє азотфіксуючими властивостями, що дозволяє збагачувати грунт азотом. Покращує структуру грунту, сприяє його розпушуванню, волого і повітро проникності. Заорати в грунт 1 сотку Фацелії, в якості зеленого добрива, порівняно з внесенням 300 кг гною.

Культура є фітосанітарної, здатна боротися з різними паразитами і бур'янами. Сприяє профілактиці появи різних бактеріальних захворювань. Може знижувати рівень кислотності ґрунту, що дозволяє не тільки боротися з шкідниками, але і також дає більше можливостей для різноманітності вирощуваних культур.

Фацелія сидерат і як медонос стійкий до заморозків, тому коли посіяти — багато варіантів, її можна висаджувати в грунт, як тільки зійде сніг, а можна восени для перезимівлі. Висаджуючи на зиму, переслідують мету підвищення якості ґрунту, а ще для отримання корму ранньої весни. Так як Фацелію також використовують для кормових цілей, але дуже рідко. Класичний і найпоширеніший період посадки звичайно весна, висівають з першим теплом.

 

Норма висіву насіння Фацелії

Садять насіння фацелії на глибину до 4 см з розрахунку 10-12 кг на гектар — цього цілком достатньо для її нормального росту. Використовувати можна рядовий метод або розкидного, особливої різниці немає. В майбутньому фацелія зажадає зовсім скромного догляду, тому методика посіву може бути вибрана довільно. Вегетаційний період 70 — 110 днів. Насіння проростають через 7 — 12 днів. Перші квіти з'являються приблизно через 30 днів після проростання.

Насіння Фацелії сіють без внесення добрив. Тим не менш, органічні добрива ще нікому не шкодили. Невибагливість культури і висока продуктивність, об'єднали ті головні якості, які і стали визначальними при створенні полів для бджільницьких господарств.

Характеристики
Культура фацелия
Высота растений среднерослые
Засухоустойчивость Да
Вид однолетние
Холодоустойчивость да
Особенности летние
Вес 1000
Тип кормовая трава
Цвет цветка фиолетовый
Морозостойкие да
Светолюбивые да
Теневыносливые нет
Тип культуры медоносные
Вид культуры фацелия
Фракция экстра
Дополнительно холодоустойчивость

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок