Насіння Фацелія медоносна посівна однорічна 1кг урожай 2021р

Насіння Фацелія медоносна посівна однорічна 1кг урожай 2021р Код: 001014

Є в наявності
150 грн.
-
+

Фацелія — багатофункціональний рослина, відноситься до сімейства Бурачникові. Може бути і багаторічними і однорічними. Культура стійка до шкідників і різних захворювань. Є відомості що відлякує навіть гусениць. Бореться з різними видами бур'яну.

Фацелію можна садити як ранньою весною так пізно восени, є морозостійкою. Відмінний сидерит, посадивши фацелію ви не тільки отримаєте найбільший збір меду, але і поліпшите якість ґрунту, збагативши її азотом і іншими корисними речовинами. Культура здатна до самосеву, що дає можливість збирати насіння, які можна буде або посадити в наступному році або продати. Норма висіву 10 — 15 кг/га.

Фацелія починає цвісти на 40-45 день і триває 20 — 30 днів. Можна домогтися цвітіння на ціле літо, якщо висаджувати в кілька етапів. Перший посів до зими, щоб вона не встигла зійти до морозів, потім висадка ранньої навесні, відразу після сходу снігу, і останній в кінці травня. Такий спосіб забезпечить безперервне цвітіння на все літо.

Фацелія займає лідируючі місце серед інших схожих медоносів. Є досить багато причин чому:

· Не вибаглива до грунту;

· Тривалий квітучий період;

· Рясно виділяє нектар;

· Найвища продуктивність меду 200-300 кг/га (потенціал 600 кг/га);

· Бореться з шкідниками і бур'янами;

· Здатна до самосеву;

· Морозостійка

· Відмінний сидерат.

Фацелія для бджолярів

Бджолярі цінують фацелію ще й за те, що вироблення меду відбувається також і в нічний час.

Мед з нектару корисний і смачний, що важливо. Смак меду насичений, терпкувато-солодкий. Що ж до кольору, може бути світло-жовтим ( бурштиновим), наближений до білого, голубуватим і зеленоватому відтінку. Велика кількість фруктози в меді не дає йому швидко загуснути. Але навіть після засахарения залишається еластичним і податливим.

Висока кількість цукру, до 60%, привертає більше бджіл. За добу збирається до 5 мг з однієї квітки. А на стеблі близько 20 відгалужень у якого до 9 квіток у суцвітті.

Мёд с нектара фацелии очень полезный содержит много витаминов и микроэлементов. Поднимает иммунитет, налаживает кровеносно-сосудистую систему, улучшает обмен веществ, нормализует общее состояние организма. Хорошо поднимает гемоглобин. Так же мед используется в народной медицине как диетический продукт: при гастритах; изжогах; помогает при тошноте. Может улучшать память. Мед с фацелии может оказывать болеутоляющее и жаропонижающее действие. Так же в мёде есть кальций, серебро, калий, никель, железо, которые отлично усваиваются организмом человека.

Мед который только собрали, лучше хранить в бочках с липы или ольхи. Если температура не будет превышать 10 градусов °C, то может храниться более трех лет. А при температуре выше 10, срок хранения не более 1 года.

Норма высева семян Фацелии

Садят семена фацелии на глубину до 4 см из расчета 10-12 кг на гектар — этого вполне достаточно для ее нормального роста. Использовать можно рядовой метод или разбросной, особой разницы нет. В будущем фацелия потребует совсем скромного ухода, поэтому методика посева может быть выбрана произвольно. Вегетационный период 70 — 110 дней. Семена прорастают через 7 — 12 дней. Первые цветы появляются приблизительно через 30 дней, после прорастания.

Семена Фацелии сеют без внесения удобрений. Тем не менее, органические удобрения еще никому не вредили. Неприхотливость культуры и высокая продуктивность, объединили те главные качества, которые и стали определяющими при создании полей для пчеловодческих хозяйств.

Характеристики
Культура фацелия
Высота растений Среднерослые
Засухоустойчивость Да
Вид однолетние
Холодоустойчивость да
Особенности летние
Вес 1000
Тип кормовая трава
Цвет цветка фиолетовый
Морозостойкие да
Светолюбивые да
Теневыносливые нет
Тип культуры медоносные
Вид культуры фацелия
Фракция экстра
Дополнительно холодоустойчивость

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок