Лускунчик брикети з ароматом карамелі 320 м від гризунів

Лускунчик брикети з ароматом карамелі 320 м від гризунів Код: 2017

Є в наявності
40 грн.
-
+

Засіб родентицидний "Лускунчик" у вигляді парафінових брикетів червоного кольору вагою 10г використовується для знищення щурів і мишей, для дератизації на об'єктах різних категорій і в умовах побуту в якості готової приманки. Механізм дії засобу складається з властивостей діючої речовини. Воно є антикоагулянтом, який при попаданні в організм шкідника порушує утворення вітаміну К1, який відповідає за утворення білків протромбінового комплексу. Через 1-2 дні після вживання летальної дози приманки, рівень згортання крові у гризунів різко сповільнюється, що призводить до кровотеч як внутрішнім, так і зовнішнім. Загибель настає через 3-7 діб. Засіб діє навіть у випадку резистентності гризунів до інших принадам.

Спосіб застосування:

приманку, готову до застосування, розкладають в місцях виявлення гризунів уздовж стін, біля нір, у сухих місцях під укриттям з використанням спеціальних ємностей, підкладок. Засіб розкладають по 10-12 шт для щурів і по 6-8 шт для мишей, на відстані - 2-15 метрів, в залежності від чисельності гризунів.

Переваги використання засобу "Лускунчик"

♦ знищує гризунів на 100%

♦ приваблює мишей і щурів

♦ засіб вже готове до використання

♦ сучасні технології рецептури і упаковки забезпечують використання в приміщеннях і на відкритому просторі без погіршення якості

♦ використані речовини останнього покоління: бродіфакум, феромони, сирний ароматизатор, мумификатор

Характеристики
Применение На открытом воздухе или внутри помещения
Принцип действия Химический
Вид средства гранулы
Тип грызунов крысы|мыши

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок