Лускунчик 320 г у брикетах з ароматом сиру

Лускунчик 320 г у брикетах з ароматом сиру Код: 2020

Є в наявності
40 грн.
-
+

Лускунчик з ароматом сиру (родентицид) 320 г

Пресовані парафінові брикети

  • винищують мишей і щурів;
  • 100% ефективна формула;
  • надають мумифицирующий ефект;
  • забезпечують надійним захистом у дворі і в будинку.

Інструкція по застосуванню: приманку висипають або розкладають за допомогою совка на картон або поліетилен у невеликій кількості для боротьби з мишами по 6-8 штук, для боротьби з щурами – по 10-12 штук. Краще використовувати спеціальні контейнери – пенали, обрізки труб для отруйних пасток. Це збільшує кількість поїдання речовин, перешкоджає його розтягування гризунами, ускладнює доступ до отрути домашнім вихованцям.

Зверніть увагу: препарат потрібно періодично додавати, не допускаючи його повного з'їдання.

Призначення: для знищення мишовидних гризунів (щурів, мишей) в побутових умовах. Засіб ефективно навіть в умовах резистентності (звикання) гризунів до інших пасток. Щури і миші з легкістю приманиваются за допомогою ароматичних добавок, поїдають брикети і гинуть через 3-7 днів. Процес отруєння не викликає занепокоєння у інших гризунів, мишоподібні вмирають на відкритому просторі в результаті удушення.

Застосування: засіб може бути використано фахівцями чи населенням (в приміщеннях житлового та нежитлового типу).

Склад: суміш харчових компонентів, приманиватели, гіркоту, інші допоміжні компоненти, діюча речовина – бродіфакум (0,005%).

Засоби безпеки: тримайте засіб у місцях, недоступних для дітей і тварин. Не торкайтеся до брикетам руками без рукавичок. Розкладати приманку потрібно за допомогою пінцета або в гумових рукавичках. При попаданні засобу на шкіру промити її проточною водою, вимийте з милом. Під час роботи з родентицидом не варто споживати напої або їжу. При попаданні засобу «Лускунчик» в шлунок терміново звернутися до лікаря. Після закінчення всіх робіт залишки приманки, упаковку, трупи гризунів зібрати і закопати в землю на глибину 0,5 м. Протиотруту – вітамін К1 (фитоменадион).

Умови зберігання: зберігати в теплому сухому місці при температурі від 0ºС до +30 º с при вологості повітря не більше 85%.

Клас токсичності – IV.

Форма випуску – готове до застосування родентицитное засіб у формі парафінових брикетів червоного кольору з ароматом сиру, розфасовані в тару з полімерних матеріалів.

Характеристики
Применение На открытом воздухе или внутри помещения
Принцип действия Химический
Вид средства брикеты
Тип грызунов крысы|мыши

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок