Лускунчик 150 г гранула від мишей

Лускунчик 150 г гранула від мишей Код: 2005

Є в наявності
13 грн.
-
+

Лускунчик 150 р. високоефективний засіб для знищення сірих і чорних пацюків, і будинкових мишей в житлових, промислових і нежилих приміщеннях і навколо них з мумифицирующим ефектом

Дози і спосіб застосування

Засіб «Лускунчик» розкладати під укриттям у спеціальних або пристосованих для цього ємностях з картону, поліетилену або жерсті пінцетом (щоб виключити "людський запах" ) по пакетику для мишей, 2-3 пакетики для щурів в місцях заселення гризунів, поблизу нір, на шляху пересування, уздовж стін.

Закладати через 2-15 м в залежності від виду та чисельності гризунів. Протягом 7-10 днів здійснювати контроль за поїданням кошти і там, де вона з'їдена, обов'язково заповнювати до початкового об'єму. Припинити розкладання кошти тоді, коли вона залишається недоторканою гризунами. Гризуни починають гинути через 3-4 дні.

Остаточний ефект настає через 6-10 днів. Залишки засоби, непридатні для повторного використання, разом з ємностями підлягають знищенню (спалюванню) або захоронення. Трупи гризунів необхідно зібрати і також знищити; спалити або закопати глибоко (0,5 м) в землю.

Характеристики
Применение На открытом воздухе или внутри помещения
Принцип действия Химический
Вид средства гранулы
Тип грызунов крысы|мыши

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок