Кукурудза Бандюэль 20 г

Кукурудза Бандюэль 20 г Код: 669

Є в наявності
9 грн.
-
+

Кукурудза Бандюэль--Ранньостигла – 71-73дней. Високоврожайний гібрид цукрової кукурудзи. Рослина середнерослое, висотою 190-198см. Качан великий, слабо конусовидної форми, довжиною 17-19см, масою 220-250г. Смакові якості свіжо відварених качанів високі. Гібрид відрізняється високою стійкістю до багатьох захворювань. Рослина жаро стійке і посухо стійке. Продукція використовується для консервування, заморожування і для споживання у свіжому вигляді.

Вага: 20г

-------------------------------------------------------------------------

Семена кукурузы сахарной высевают, когда почва на глубине 10 см прогреется до 10-12 ° С. В южных районах это 10-20 апреля, в Лесостепи -20 апреля - 10 мая, на Полесье и в западных областях Украины - конец апреля - первая декада мая (в зависимости от зоны). В условиях более ранних сроков сева семян попадает в холодную почву и часто загнивает, что приводит к сжижению посевов. Чтобы получать початки кукурузы сахарной в течение 1,5-2 месяцев, семена ее нужно высевать в 3-4 срока с интервалом 10-15 дней в хорошо подготовленную почву. Способ сева широкорядный по схеме 60х25-30 или 70Х20-25 см. Глибина посіву 5-7 див. гніздо висівають по 3-4 насінини. При посіві стежать, щоб насіння не залишалося на поверхні грунту, так як це може стати приманкою для ворон. Для боротьби з ними на посівах кукурудзи насіння перед посівом обробляють нафтою,

Сходи кукурудзи з'являються на 10-15-й день після посіву. На 7-8-й день після посіву розпушують верхній шар ґрунту (2-3 см) граблями або боронами. Якщо в цей час сходи кукурудзи під поверхнею ґрунту, то рихлити грунт не можна. При появі одиничних сходів міжряддя розпушують і відлякують ворон. Таке розпушування знищує сходи бур'янів і руйнує грунтову кірку, що утворилася. У фазі 3-4 листків рослини проривають, залишаючи в гнізді по 1-2 найбільш розвинені (в кулісних культури по 2-3 шт.).

Рослини кукурудзи схильні до утворення пасинків. Тому, коли вони досягнуть висоти 20-25 см, їх пасинкують. Своєчасне пасинкування сприяє підвищенню врожаю качанів на 12-15%. Догляд за рослинами полягає в систематичному розпушуванні міжрядь, виполюванні бур'янів у рядках і 1-2 підгортання. Останнє сприяє утворенню повітряних корінців, в результаті чого підвищується стійкість рослин до вилягання, поліпшується поживний режим. Розпушувати грунт у міжряддях і підгортати рослини доцільніше після дощу або поливу. В течение вегетации посевы кукурузы в южных районах 3-4 раза поливают (поливная норма 30-40 л воды / м.кв.), В Лесостепи - 1-2 раза (20-30 л / м). После полива почву в междурядьях рыхлят.

 Кочаны собирают в фазе молочно-восковой спелости зерна. В этот период оберточные листья плотно облегают кочаны и становятся светло-зелеными, косы чернеют, зерно хорошо исполнится и приобретает желтоватый оттенок, кожа его легко режется ногтем. Позже зерно сморщивается, твердеет и плохо разваривается, в результате чего кулинарная качество его снижается. Если собранные кочаны нет возможности сразу использовать их с обертками можно хранить до 20 дней при температуре 0 ° С. При більш високій температурі качани швидко втрачають цукор, твердіють і через 2-3 дні стають непридатними для використання в кулінарії.

Характеристики
Культура Кукуруза
Высота растений Среднерослые
Засухоустойчивость Нет
Цвет плода Желтый
ГМО Нет
Сроки посева Апрель
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания раннеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность|устойчив к болезням
Холодоустойчивость Нет
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция гибрид
Вес 20

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок