Клей RaTrap від мурах 135г

Клей RaTrap від мурах 135г Код: 4017

Є в наявності
55 грн.
-
+

Клей RaTrap від гризунів і комах з приманкою / 135 гр

Універсальний клей від гризунів і комах з приманкою RaTrap (Чехія). RaTrap-невисихаючий клей з високою клейкість. Призначений для уловлювання мишей і великих гризунів (щури) а також комах. Нетоксичний. Містить харчову приманку для гризунів. Стійкий до впливу води і вологості.

Засіб клей RaTrap являє собою невисохлий клей, що володіє миттєвим і тривалим фіксуючим дією. Засіб клей RaTrap призначене для лову мишей, щурів, сірих щурів і шкідливих комах. Клей не містить токсичних речовин. В склад клею входить харчової атрактанти, що забезпечує залучення шкідників. Клей є водостійким і влагостоймим.

Клей RaTrap нанесіть на картон, папір або інший матеріал з гладкою і рівною поверхнею на власний розсуд. Рекомендується нанести шар клею на поверхню розміром 20х20 см. Пастку потім розставити в місцях найбільш вірогідного переміщення мишей, щурів або вредныхнасекомых. Берегти від дітей і домашніх тварин. Пропонується і можливість подальшого використання цього клею в якості ефективного засобу садівників проти повзаючих комах, які пошкоджують фруктові дерева. Клей наноситься на стовбур дерева утворюючи клейовий пояс шириною в 15 див. Цей пояс потім забезпечує непрохідний бар'єр проти різних комах.

У разі запачкивания клей можливо усунути технічним бензином.

Упаковка: туба 135 г

Виробник: Papírna Moudrý, s.r.o.(Папирна Маудры), Чехія

Характеристики
Применение на открытом воздухе и внутри помещения
Вид средства клей
Тип грызунов мыши
Тип средства клейкая лента
Категория насекомых летающие|ползающие
Тип насекомых блохи|муравьи|тараканы|другие
Тип питания не предусмотрен

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок