Кеміра люкс 20г

Кеміра люкс 20г Код: 0311

Є в наявності
10 грн.
-
+

Кеміра люкс — водорозчинне добриво для овочів, квітів, розсади.
Вага - упаковка 20 грам

Кеміра Люкс — один з видів комплексних порошкоподібних мінеральних добрив, яке повністю розчиняється у воді і відносяться до групи швидкорозчинних. Це комплексне азотно-фосфорно-калійне мікродобриво, яке містить магній, сірку і інші мікроелементи. Рекомендується для підгодівлі всіх кімнатних рослин, квітів, а також овочевих культур. Це добриво проводиться як універсальне, так і для окремих видів рослин.

Кеміра Люкс сьогодні застосовують багато садівники.

В склад добрива входять всі необхідні макро - і мікроелементи в оптимальному співвідношенні і в легкодоступній для рослин формі, що забезпечує їх ефективне живлення. Препарат широко застосовують для підживлення кімнатних квітів, які ростуть і розвиваються поза відкритого простору. Після підгодівлі у домашніх рослин поліпшується утворення зав'язі і бутонів, а розпускаючись, квіти радують дуже довго. Крім цього, забарвлення квіток і листя стає більш насиченою, підвищується стійкість домашніх квітів до хвороб.

Застосовують добрива Кеміра Люкс, як і всі препарати для підгодівлі, строго по інструкції на упаковці. Ось про що в ній йдеться. Вміст одного пакета (20г) розчинити в 10 літрах води і використовувати: для культур захищеного грунту один раз на тиждень; для овочів і квітів відкритого ґрунту один раз в два тижні; для кімнатних квітів влітку при кожному поливі, а взимку кожен 4-й раз. Для підгодівлі розсади вміст одного пакета розчиняють у 20 літрах води і цим розчином розсаду поливають один раз на тиждень.

Норма внесення добрива Кеміра Люкс при поливі:

у теплицях/будинку: 0,05 – 0,2% розчином (20гр/30-40л води);

у відкритому грунті: 0,1 – 0,2% розчином (20гр/20-30л води).

Відмітні особливості добрива Кеміра Люкс:

збільшує врожайність і покращує якість готової продукції;

містить комплекс необхідних елементів живлення;

високо ефективно і універсально при різних технологіях;

затримує виснаження ґрунту;

не містить важких металів

підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів середовища;

зручно в зберіганні та застосуванні;

знижує ризик ураження грибними і бактеріальними хворобами;

рівномірно вноситься;

не сприяє накопиченню нітратів у продукції;

покращує лежкість продукції при тривалому зберіганні.

При роботі з будь-яким добривом необхідно дотримуватися вимоги техніки безпеки. Перш, ніж працювати з препаратом, слід обов'язково ознайомитися з інструкцією.

Рекомендации по хранению и меры безопасности таковы. Для препарата не пользоваться пищевой посудой. Работать в респираторе, перчатках, очках. Во время работы нельзя пить, курить, принимать пищу. После работы вымыть лицо и руки с мылом, прополоскать рот. При попадании препарата на кожу или в глаза - смыть большим количеством воды. При случайном попадании в организм человека выпить несколько стаканов воды, вызвать рвоту. Обратиться к врачу.

Зберігати добриво слід строго окремо від ліків, кормів, харчових продуктів та товарів побутової хімії в сухому темному, недоступному для дітей та тварин місці. Порожню упаковку утилізувати з побутовим сміттям у відведених місцях. Розсипанне добриво зібрати, а поверхня знешкодити водою.

Характеристики
Вид хелатные микроудобрения
Вес 20
Упаковка Пакет
Тип минеральные
Форма выпуска порошок
Тип смешанности смешанные
Агрегатное состояние твердые
Концентрированная форма удобрения да

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок