Кавун Топ Мара F1 8 шт United Genetics

Кавун Топ Мара F1 8 шт United Genetics Код: 0759

Є в наявності
25 грн.
-
+

Опис гібрида

Гібрид Кавун Топ Мара f1 компанії United Genetics відноситься до ранньостиглим. Вегетаційний період складає 60-65 днів. Рослина, вирощена з насіння виростає потужна, має добре розвинену кореневу систему. Плоди гібрида округлої форми, маса в середньому становить 11-13 кг, але зустрічаються екземпляри і більше 16 кг. Поверхня гладка, без шорсткостей, тріщин і деформацій. Шкірка плодів зі світло-зеленими смугами, щільна, товста. Це дозволяє без труднощів транспортувати ягоди на великі відстані. М'якоть плодів насиченого червоного відтінку, соковитий, з високою цукристістю (12 % і вище), без волокон. Насіннєва камера невелика, самі насіння темного кольору. Листя гібрида великі, добре ягоди захищають від ультрафіолету.

Кавун Топ Мара f1 володіє високою стійкістю до фузаріозу та альтернаріозу, а також добре пристосовується до умов посушливого клімату. Правильна агротехніка дозволяє збирати до 65-75 т/га врожаю. Завдяки насиченому кольору м'якоті вигідно виділяється на ринку серед конкурентів.

Технологія вирощування і догляд

Кавун Топ Мара, вирощування якого проводять у відкритому грунті, любить безвітряні ділянки з великою кількістю світла і легкий ґрунт (піщаний чи супіщаний). Найчастіше насіння Кавуна Топ Мара f1 висівають на розсаду.

Висівають насіння в спеціальні касети для розсади, наповнені почвосмесью. Приблизно через 22 дні після появи сходів рослини можна пересаджувати на постійне місце. Для проростання насіння важливо підтримувати температуру 25-30 °С, а після появи сходів її знижують до 20-25 °С, вдень 16-18 °С вночі. Під час пересадки розсади грунт повинна бути прогріта до 15-16 °С.

Головним чином агротехніка кавуна полягає в розпушуванні грунту, видаленні бур'янів, поливі і підгодівлі. За період вегетації необхідно кілька разів провести глибоке розпушування грунту. Що стосується поливу, особливо потребує кавун в ньому в період від цвітіння до зав'язування плодів. Підживлення по листу можна проводити на початку цвітіння, а потім під час утворення зав'язей.

Вага: 8 шт

Характеристики
Культура арбуз
Высота растений Низкорослые
Засухоустойчивость Да
Цвет плода Красный
ГМО Нет
Сроки посева апрель
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания раннеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность, устойчив к болезням, высокая транспортабельность
Холодоустойчивость нет
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция гибрид
Нет в наличии 0753
34 грн.
Купити
В наличии 0750
9 грн.
Купити
Купити
Купити
В наличии 0752
24 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок