Кавун Оранж Кінг F1 8 шт NongWoo Bio

Кавун Оранж Кінг F1 8 шт NongWoo Bio Код: 0754

Є в наявності
20 грн.
-
+

Опис і характеристики гібрида

Якщо ви з тих фермерів, які люблять виростити на своїй ділянці незвичайні сорти і гібриди різних культур, кавун Оранж Кінг F1 корейської компанії NongWoo Bio доведеться вам за смаком. Ранньостиглий гібрид відрізняється від інших ягід забарвленням м'якоті жовтого кольору. Вегетаційний період гібрида становить 55-60 днів. Плоди досить великі, масою 8-11 кг, округлої форми. Відрізняється даний гібрид також підвищеною цукристістю м'якоті (до 13%), насиченим ароматом і невеликою кількістю насіння всередині. М'якоть ягід хрустка, солодка, однорідна, в ній немає білих прожилок. Шкірка кавуна гладка, глянсова, насиченого зеленого кольору зі світлими смугами. Кірка гібрида щільна, що дозволяє перевозити ягоди на далекі відстані. Листя гібрида широкі, добре захищає плоди від сонячних опіків. Гібрид Оранж Кінг f1 має стійкість до фузаріозного в'янення.

Якщо вам потрібен гібрид кавуна з привабливим зовнішнім виглядом і хорошими смаковими якостями, ви обов'язково повинні придбати насіння жовтого кавуна і спробувати виростити його. Кавун Оранж Кінг f1 стане прекрасним десертом для всієї родини як за повсякденним, так і за святковим столом. Але також він цінний для реалізації на ринку як незвичайний і дуже солодкий гібрид.

Технологія посадки і вирощування

Кавун Оранж Кінг, вирощування у відкритому грунті і парниках, воліє водопроникну піщаний ґрунт. Кращою культурою–попередником є кукурудза, боби, пшениця, багаторічні трави. Не рекомендується вирощувати кавуни на одному і тому ж місці кілька років поспіль, щоб уникнути появи захворювань даної культури. Найкраще повертати їх на колишнє місце не раніше, ніж через 7-8 років.

Прямий посів у грунт насіння проводять приблизно в травні, коли грунт буде прогріта до 15 °С. Норма висіву на 1 га — 6-8 тис. рослин. Схема посадки така: відстань між рослинами в ряду — 60-70 см, ширина між рядів — 180-210 див. Якщо ви вирішили вирощувати кавун розсадним способом, висаджують такі рослини на стадії 3-4 листків. Розсаду формують в одне стебло, видаляючи бічні пагони.

Агротехника арбуза заключается в регулярном рыхлении почвы, подкормках, поливах растений. Удобряют растения водорастворимыми минеральными удобрениями, которые содержат основные необходимые элементы (азот, калий, фосфор). Не рекомендуется перекармливать арбуз азотными удобрениями, поскольку гибрид может накапливать нитраты, а также ухудшаются вкусовые качества плодов.

В дополнительном поливе арбуз нуждается только при недостатке влаги. Первый раз полив проводят на стадии 5–7 настоящих листьев, второй — в период цветения, последующие разы, при необходимости, — в период плодообразования.

Купити насіння кавуна Оранж Кінг f1 рекомендується і городникам–любителям, і фермерам, які займаються вирощуванням баштанних для подальшої реалізації плодів на ринку.

Вага: 8шт

Характеристики
Культура арбуз
Сорт/Гибрид гибрид
Высота растений Низкорослые
Засухоустойчивость Да
Цвет плода Желтый
ГМО Нет
Сроки посева апрель
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания раннеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность, хорошая лежкость, высокая транспортабельность
Холодоустойчивость нет
Количество 1
Особенности редкие овощи
Репродукция гибрид
Нет в наличии 0753
34 грн.
Купити
В наличии 0750
9 грн.
Купити
Купити
Купити
В наличии 0752
24 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок