Капуста цветная Бьянка F1 20 шт NongWoo Bio

Капуста цветная Бьянка F1 20 шт NongWoo Bio Код: 1090684896

Є в наявності
16 грн.
-
+

Цветная капуста содержит большое количество витаминов и минералов, которые необходимы организму человека. Так, железа в ней в разы больше, чем зеленом горошке или перце. А также цветную капусту диетологи рекомендуют людям, которые пытаются сбросить лишний вес. Поэтому вырастить на даче или огороде цветную капусту из семян желают многие овощеводы, однако не все знают, как это нужно делать.

Выращивание

Цвітна капуста Бьянка F1 це середньоранній гібрид, який можна вирощувати в різних кліматичних зонах. Головки гібрида однорідні, білого кольору, пружні, закутані листом.

Посів насіння

Вирощують цвітну капусту Бьянка F1 розсадним способом і прямим посівом в грунт. Рекомендується вирощувати розсаду в горщиках або касетах, які не потребують пікірування. Оптимальна температура для проростання — 20-22 °С. Після появи сходів температуру можна знизити. Через 25-40 днів розсаду пересаджують на поле, чи город. Насіння цвітної капусти Бьянка F1 підходять для посіву в будь-яких кліматичних зонах України.

У більш південних областях висівати насіння можна і відразу в грунт, коли немає загрози повернення заморозків. У кожну лунку закладайте по 2-3 насінини, щоб потім залишити найсильніше рослина. Залишайте між рослинами відстань у 40 див.

Догляд за рослинами

Цвітна капуста потребує регулярного поливу, оскільки недолік вологи позначається на врожайності. Після поливу грунт рекомендується розпушити або мульчувати. Що стосується підживлень, перший раз мінеральні добрива можна вносити через 14 днів після посадки розсади, 2 раз — через 2-3 тижні, 3 підживлення проводять у період формування головки.

Особливості кольорової капусти Бьянка F1

Середньоранній гібрид достигає через 85-90 днів після висадки розсади. Суцвіття пружні білосніжні, масою 1.0–1.3 кг Плоди хорошої якості, округлі, не розсипаються. Головна особливість, яка характеризує Б'янку F1, вона володіє хорошою самоукрывной здатністю. Завдяки це довго може зберігатися в полі і зберігати привабливий вигляд. Багато овочівників вибирають даний гібрид за його високу врожайність і простоту в догляді.

Насіння упаковані в професійну упаковку, що гарантує збереження насіннєвого матеріалу і захист від зовнішніх факторів.

Характеристики
Культура Капуста
Высота растений Низкорослые
Засухоустойчивость Да
Цвет плода Белый
ГМО Нет
Сроки посева Март
Тип посадочного материала семена посевные
Вид двухлетние
Степень созревания среднеспелый
Тип выращивания теплично-полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность|устойчив к болезням|хорошая лежкость
Холодоустойчивость Да
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция гибрид
Вес 1
Возраст рассады 15-20 дней

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок