Капуста цвітна Илькар F1 20 шт NongWoo Bio

Капуста цвітна Илькар F1 20 шт NongWoo Bio Код: 0781

Є в наявності
16 грн.
-
+

Такий низькокалорійний і корисний продукт як цвітна капуста щорічно вирощують багато овочівників. В силу цього існує чимало сортів і гібридів цієї культури, які відрізняються характеристиками, вегетаційними періодом, розмірами і кольором плодів. Цвітна капуста Илькар F1 — новий гібрид від корейської компанії NongWoo Bio, яка входить в топ-10 виробників насіння овочевих культур в світі. Вирощувати цей гібрид можна в парниках, але все ж він рекомендований для вирощування у відкритому грунті.

Посадка

Висівати насіннєвий матеріал на розсаду можна вже в кінці лютого. Насіння цвітної капусти Илькар F1 висівають в окремі горщики по декілька насінин, щоб уникнути в подальшому процесу пікіровки. Насіннєвий матеріал заглиблюють в грунт на 0,5 см і ущільнюють грунт.

До появи сходів температура в приміщенні повинна бути близько 20 °С, а потім її знижують до 15-18°, вдень 8-10 °С вночі. Полив розсади має бути помірним, грунт необхідно регулярно розпушувати. Висаджування у відкритий грунт розсади можна проводити в кінці квітня.

Догляд

Цветная капуста Илькар F1 любит частый полив, не реже 1 раз в неделю, а в первое время после пересадки на постоянное место — еще чаще. Однако, чтобы не развились грибковые заболевания, следует следить за состоянием почвы и не слишком переувлажнять ее.

В течение всего периода вегетации цветную капусту рекомендуется несколько раз подкормить. Первый раз удобрения вносят через 2–3 недели после высадки рассады. Эта культура хорошо реагирует на удобрение раствором коровяка. Второй раз подкормку проводят через 10 дней после предыдущей. Третью, через некоторое время, минеральными удобрениями.

Для захисту рослин від хвороб і шкідників рекомендується проводити профілактичні обробки спеціальними засобами, або за допомогою опудрювання тютюном і деревним попелом.

Особливості гібрида F1 Илькар

Даний гібрид відноситься до ранніх, вегетаційний період становить 65-70 днів з моменту висадки розсади. Він відрізняється великим, широким листом, який добре прикриває головку від сонячне проміння та надмірної вологи. Головка має ідеальний білий колір, її маса — 0,7–1,0 кг. Завдяки захисту листям не має коричневих плям і щільне суцвіття. Таким чином кольорова капуста не втрачає товарний вигляд і досить затребувана на ринку.

Характеристики
Культура Капуста
Высота растений Низкорослые
Засухоустойчивость Да
Цвет плода Белый
ГМО Нет
Сроки посева март
Тип посадочного материала семена посевные
Вид двухлетние
Степень созревания раннеспелый
Тип выращивания теплично-полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность|высокая транспортабельность
Холодоустойчивость да
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция гибрид
В наличии 0760
20 грн.
Купити
В наличии 0761
21 грн.
Купити
В наличии 0762
10 грн.
Купити
В наличии 0763
18 грн.
Купити
В наличии 0764
14 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок