Капуста Аліна F1 20шт NongWoo Bio

Капуста Аліна F1 20шт NongWoo Bio Код: 0762

Є в наявності
10 грн.
-
+

Капуста Аліна F1: характеристики

Для тих, хто цінує ранні і невибагливі сорти і гібриди білоголової капусти, корейські виробники насіння овочевих культур вивели гібрид Аліна f1. Рання капуста Аліна має період вегетації 45-50 днів після висадки розсади на постійне місце. Вона добре протистоїть загущення, цінується за ранньостиглість і хороші смакові якості.

Качани щільні, однорідної структури, округлої форми. Маса головок в середньому становить 1,0–1,5 кг. Культивують даний гібрид для додавання в салати, а також приготування страв: борщів, гарнірів і т. д. Капуста Аліна f1 має приємний світло-зелений відтінок, що приваблює покупців, а також щільні листя.

Головки гібрида дозрівають дружно, мають стандартний розмір. Відрізняється капуста Аліна ф1 хорошою транспортабельністю, не втрачаючи при цьому товарний вигляд. При перевезенні листя не розпадаються, качани добре тримають форму. Характеризує цей гібрид також те, що він не схильний до розтріскування, плямистості, якщо довго знаходиться в полі.

Вирощування розсади

Вирощують цей гібрид іноді в парниках, але оскільки він стійкий до низьких температур і невибагливий до грунтових умов, вирощують гібрид Аліна f1 і у відкритому грунті. Насіння капусти Аліна, купити які можна в нашому магазині, висівають на розсаду в лютому-березні. Найкраще висівати насіннєвий матеріал в касети, де розсада буде перебувати до пересадки її у відкритий грунт. Касети з сіянцями залишають в теплому місці, наприклад, в обігрівається теплиці. Вирощуючи розсаду, важливо вчасно поливати її і стежити за температурним режимом в теплиці.

Догляд

Розсаду пересаджують на постійне місце на стадії 5-6 справжніх листків. Виберіть для неї добре освітлену ділянку, де до цього росли картопля, морква або бобові.

Даний гібрид любить помірний полив без перезволоження. Однак відразу після пересадки розсади поливати рослини потрібно частіше. Після поливу грунт необхідно рихлити і видаляти бур'янисту траву. За сезон рекомендується 3-4 рази підживити капусту. З органічних добрив підійде коров'як і курячий послід. Під час формування качана необхідно внести калійно–фосфорні добрива.

Характеристики
Культура Капуста
Высота растений Низкорослые
Засухоустойчивость Да
Цвет плода Зеленый
ГМО Нет
Сроки посева март
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания ультраранний
Тип выращивания теплично-полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность|высокая транспортабельность
Холодоустойчивость да
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция гибрид
В наличии 0760
20 грн.
Купити
В наличии 0761
21 грн.
Купити
В наличии 0762
10 грн.
Купити
В наличии 0763
18 грн.
Купити
В наличии 0764
14 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок