Хімічні добрива виробляються синтетично. Вони включають такі елементи, як нітрат натрію, хлорид калію і суперфосфат. Хімічні добрива бувають в рідкому, гранульованої, порошкової або гранульованої формі. Ви можете удобрювати, коли поливаєте лійкою, використовуючи рідкі добрива. Або ви можете посипати трохи гранульованого добрива навколо кожної рослини.
Хімічні добрива широко доступні, дешевше, ніж органічні добрива, і швидкодіючі, але недоліки використання хімічних добрив набагато переважають переваги:
Хімічні добрива не додають органічних речовин в вашу грунт і не сприяють поліпшенню структури грунту: насправді, деякі дослідження показують, що хімічні добрива дійсно шкодять мікроорганізмам в грунті, роблячи грунт менш здатною підтримувати довгостроковий ріст рослин.
Хімічні добрива є концентрованими і швидкодіючими, але вони не мають довгострокової користі для вашої грунту: це все одно що приймати вітаміни, а не є хорошу їжу.
Виробництво хімічних добрив вимагає великої кількості енергії, зазвичай поставляється з невідновлюваних ресурсів: таке масове використання енергії збільшує забруднення навколишнього середовища, глобальне потепління і наш вуглецевий слід. Незважаючи на те, що деякі комерційні органічні добрива, такі як кам'яний фосфат і зелений пісок, також виробляються і вимагають витрат енергії, домашні садівники можуть замість цього використовувати місцевий компост і гній, щоб отримати поживні речовини, необхідні для їх садів.