Горох Селена 20г

Горох Селена 20г Код: 621

Є в наявності
4 грн.
-
+

Горох Селена--Середньостиглий, до технічної стиглості - 65-80 днів. Стебло висотою 86-88см. Лущильний Боб, прямий, довжиною 8-9см, з тупою верхівкою, темно-зелений в технічній стиглості. У бобі містяться 7-9 мозкових, вирівняних за розміром, зелених, зі світлим рубчиком насіння. Дозрівання бобів дружнє. Відносно стійкий проти вилягання, хвороб. Смакові якості 4,6-4,8 бала. Вміст сухої вещества24, загального цукру – 7,1, білка – 6,1%, вітаміну С – 42мг%. Використовують для консервування та споживання у свіжому вигляді. Рекомендується для вирощування у всіх зонах України.

Вага: 20г

-------------------------------------------------------------------------------------

Выращивание гороха. Технология посева и уход

Агротехника выращивания гороха овощного. Выращивание гороха представляет интерес не только с целью получения молодых плодов, которые идут в пищу, но и с рациональной стороны. Так, на небольших приусадебных участках, горох можно выращивать в междурядьях молодого сада или виноградника. Еще одной из причин, почему необходимо выращивать горох на своем участке, можно назвать способность гороха накапливать азот в почве, повышая ее плодородие.

Грунт під горох овочевий. Горох росте на грунтах з широким інтервалом реакції ґрунтового середовища (pH 5,5 – 7). Але краще відводити під цю культуру нейтральні грунти. Кислі ґрунти непридатні для гороху.

Рано навесні ґрунт розпушують на глибину 7 – 8 см, вирівнюють і проводять посів підготовленими насінням. Глибина посіву гороху 5 – 7 см з коткуванням в рядах.

Технологія посіву насіння гороху. Спосіб посіву – стрічковий 5 – 6 рядковий, за схемою 50+5х15-20 см для ранніх та середньостиглих сортів або 50+4х20-25 см – для пізньостиглих лущильних та цукрових сортів гороху. Такий спосіб дозволяє вибірково збирати боби, проходячи по широким междурядьям і не затоптуючи рослини всередині стрічки. Посів насіння гороху проводять в борозенки, які роблять сапою під дошку. У борозенці насіння розміщують з інтервалом 3 – 4 см (для пізньостиглих та цукрових сортів – 5 – 7 см), закладають грунтом і накочують. Щоб насіння не склювали птахи, посіви гороху до появи сходів прикривають папером або світлопрозорої плівкою.

Для подовження терміну збирання гороху овочевого навесні висівають ранні сорти, потім середньо - і пізньостиглі. Якщо такі сорти відсутні, то горох висівають в різні терміни.

Технология ухода за посевами гороха. После всходов, на 6 – 8-й день, разрушают почвенную корку граблями поперек рядов, выпалывают сорняки, при необходимости делают полив (20 л/м2). В начале бутонизации проводят полив и опрыскивание гороха 1%-ным раствором бордоской жидкости из расчета 260 – 300 г раствора на квадратный метр. Через 7 – 8 дней участок опрыскивают снова. Это предохраняет растение от поражения ложно-мучнистой росой и ржавчиной. В период завязывания бобов и налива семян поливы повторяют. После поливов уничтожают сорняки, рыхлят почву в широких междурядьях

У період утворення бобів гороху проводять підживлення рослин розчином мінеральних добрив: на квадратний метр вносять 10 г фосфорних, азотистих і калійних туків, розчинених у 10 л води. Після цього проводять полив.

Характеристики
Культура Горох
Высота растений Среднерослые
Засухоустойчивость да
Цвет плода зеленый
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания среднеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность
Холодоустойчивость да
Количество 1
Вес 20
В наличии 613
5 грн.
Купити
В наличии 614
5 грн.
Купити
В наличии 615
5 грн.
Купити
В наличии 616
5 грн.
Купити
В наличии 632
5 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок