Горох Ланковий 20 г

Горох Ланковий 20 г Код: 625

Є в наявності
5 грн.
-
+

Горох Ланковий--Середньопізній, від появи масових сходів до дозрівання насіння - 85 днів. Рослина висока (82-90см), стебло за довжиною близько 75см. Забарвлення листка зелена, помірної інтенсивності, на листках є сіруватий відтінок. Боб дуже довгий - більше 10см, за максимальною шириною – середній – 1,6 див. Боб зеленого забарвлення. На рослині формується максимальна кількість бобів 6-8. Кількість насіннєвих зачатків у бобі – велика – 10-12. Врожайність висока. Використовується в свіжому вигляді і для консервування.

Вага: 20г

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Вирощування гороху. Технологія посіву та догляд

 

Агротехніка вирощування гороху овочевого. Вирощування гороху становить інтерес не тільки з метою отримання молодих плодів, які йдуть в їжу, але і з раціональної сторони. Так, на невеликих присадибних ділянках, горох можна вирощувати в міжряддях молодого саду або виноградника. Ще однією з причин, чому необхідно вирощувати горох на своїй ділянці, можна назвати здатність гороху накопичувати азот у ґрунті, підвищуючи його родючість.

Грунт під горох овочевий. Горох росте на грунтах з широким інтервалом реакції ґрунтового середовища (pH 5,5 – 7). Але краще відводити під цю культуру нейтральні грунти. Кислі ґрунти непридатні для гороху.

Рано навесні ґрунт розпушують на глибину 7 – 8 см, вирівнюють і проводять посів підготовленими насінням. Глибина посіву гороху 5 – 7 см з коткуванням в рядах.

Технологія посіву насіння гороху. Спосіб посіву – стрічковий 5 – 6 рядковий, за схемою 50+5х15-20 см для ранніх та середньостиглих сортів або 50+4х20-25 см – для пізньостиглих лущильних та цукрових сортів гороху. Такий спосіб дозволяє вибірково збирати боби, проходячи по широким междурядьям і не затоптуючи рослини всередині стрічки. Посів насіння гороху проводять в борозенки, які роблять сапою під дошку. У борозенці насіння розміщують з інтервалом 3 – 4 см (для пізньостиглих та цукрових сортів – 5 – 7 см), закладають грунтом і накочують. Щоб насіння не склювали птахи, посіви гороху до появи сходів прикривають папером або світлопрозорої плівкою.

Для подовження терміну збирання гороху овочевого навесні висівають ранні сорти, потім середньо - і пізньостиглі. Якщо такі сорти відсутні, то горох висівають в різні терміни.

Технологія догляду за посівами гороху. Після сходів, на 6 – 8-й день, руйнують грунтову кірку граблями впоперек рядів, висапують бур'яни, при необхідності роблять полив (20 л/м2). На початку бутонізації проводять полив і обприскування гороху 1%-ним розчином бордоської рідини з розрахунку 260 – 300 г розчину на квадратний метр. Через 7 – 8 днів ділянку обприскують знову. Це захищає рослину від ураження хибно-борошнистою росою та іржею. В період зав'язування бобів і наливу насіння поливи повторюють. Після поливів знищують бур'яни, розпушують грунт у широких міжряддях

У період утворення бобів гороху проводять підживлення рослин розчином мінеральних добрив: на квадратний метр вносять 10 г фосфорних, азотистих і калійних туків, розчинених у 10 л води. Після цього проводять полив.

Характеристики
Культура горох
Высота растений Высокорослые
Засухоустойчивость Да
Цвет плода Зеленый
ГМО Нет
Сроки посева апрель
Тип посадочного материала семена посевные
Вид однолетние
Степень созревания среднеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность
Холодоустойчивость да
Количество 1
Особенности без особенностей
Репродукция Массовая
Вес 20
В наличии 613
5 грн.
Купити
В наличии 614
5 грн.
Купити
В наличии 615
5 грн.
Купити
В наличии 616
5 грн.
Купити
В наличии 632
5 грн.
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок