Цибулю-сіянку весняний Стурон Sturon Голландія 1кг

Цибулю-сіянку весняний Стурон Sturon Голландія 1кг Код: 1140917503

Є в наявності
100 грн.
-
+

Цибуля Стурон відноситься до гібридних сортів, має еліпсоїдну форму, завдяки якій культура користується попитом серед домогосподарок. Розмір плодів досить невеликий, досягає 150-200 р. Шийка цибулини тонка, верхні лусочки жовто-коричневого кольору, щільні, внутрішні – білі з зеленуватим відтінком. Ідеальні умови для вирощування овоча – теплі і помірні кліматичні зони. Овоч відноситься до середньораннім сортам, достигає за 100-115 днів.

Сорт Стурон користується величезною популярністю серед різних категорій населення завдяки своїми позитивним властивостям:

  • Відмінний смак і пікантний гострий аромат. Завдяки цьому його застосовують для різних цілей – при приготуванні перших або других страви, додають у салати, використовують для консервації.
  • Висока врожайність. На родючому грунті і за умови правильного догляду за можна отримати хороший урожай – до 30-35 тонн цибулі з гектара, що є досить непоганими показниками.
  • Тривалий термін зберігання. При дотриманні оптимальних умов зберігання (температура +12...+150С, вологість повітря 70-80%) плоди зберігають смакові якості і не псуються протягом 6-8 місяців.
  • Хороша стійкість до дії патогенних бактерій і грибів, а також несприятливих умов зовнішнього середовища. Це дає можливість вирощувати цибулю без попередньої обробки хімічними речовинами, завдяки чому можна бути впевненим у її екологічності.
  • Культура стійка до заморожувань. Відсутній «стрілкування». З кожного посадженого сіянки виростає велика цибулина.

Цибуля Стурон краще всього росте на супіщаних і суглинних грунтах. При посадці в кислу і глинистий грунт овоч зростає набагато гірше, що надає несприятливий вплив на отримання доброго врожаю. Слід уважно поставитися до вибору ділянки. Він повинен бути сухим і сонячним, розташованим рівному або не невеликому узвишші. Це дозволить запобігти виникненню підвищеної вологості ґрунту після танення снігу (при осінній посадці) або затяжних дощів.

Важливу роль в одержанні гарного врожаю відіграє те, які культури розташовувалися на цій ділянці землі до нього. Цибуля Стурон добре росте після бобових, томатів, картоплі та ін.

Важливу роль грає дотримання правил агротехніки. Грядку потрібно готувати за кілька тижнів до передбачуваної висадки насіння (чорнушки) або насіння однорічних цибулин), щоб земля трохи осіла. Спершу необхідно перекопати грунт, прибрати бур'яни та інше сміття. При зараженні ґрунту глистами або іншими шкідниками, її потрібно продезінфікувати. Для цього землю треба обробити настоєм тютюну, кухонної солі або мідного купоросу. Не можна забувати і про добрива для лука. Слід використовувати органічні підгодівлі, а при їх відсутності – суперфосфат, золу, калійну сіль.

Посадка севка осуществляется в хорошо прогретый грунт, когда отсутствует риск возникновения заморозков. В зависимости от региона и климатических условий этот период может немного отличаться – конец апреля или начало мая. Существует и другой вариант посадки – с осени, за 2-3 недели до наступления устойчивых заморозков или похолодания. За этот период луковицы успеют укорениться, но стрелки еще не пойдут в рост и не замерзнут. Преимуществом метода является то, что весной, при наступлении благоприятных климатических условий, севок сразу пойдет в рост. Для выращивания следует отобрать небольшие луковицы, диаметром около 1-2 см, без признаков гниения и других повреждений. Оптимальная глубина посадки составляет 1,5 см, между севком в ряду должно быть не менее 10 см. Стандартная ширина междурядий – 20 см. Для стимуляции роста луковицы посадочный материал нужно за 3-4 дня вынуть из погреба, чтобы луковицы прогрелись, и отрезать сухую шейку. Перед высаживанием культуру можно замочить в теплой воде на 2-3 часа, это обеспечит хорошую всхожесть.

Не зависимо от того, какой использовался материал для посадки, чтобы получить хороший урожай лука Стурона, следует строго соблюдать все правила агротехники.

К ним относятся:

  • Рыхление грунта и уборка сорняков. Обеспечит доступ кислорода к корешкам, улучшит поступление влаги и других питательных веществ к растениям.
  • Регулярный полив лука в открытом грунте. Почву следует увлажнять регулярно, но при этом не допускать накопления чрезмерной влаги. Это грозит гниением луковиц, что приведет к значительной потере урожая.
  • Внесення підгодівлі. Для посиленого росту і розвитку сіянки та насіння цибулі Стурона потрібна достатня кількість мінеральних речовин. При їх відсутності в ґрунті, потрібно подбати про регулярному внесенні добрив, особливо під час появи перших пір'я. Хороші результати показує застосування курячого посліду або комбінації сечовини з коров'яком.

Характерною особливістю агротехніки лука Стурона є заборона на обривання пера. Це дасть можливість отримати великі плоди.

 

 

 

Характеристики
Культура Лук
Высота растений Среднерослые
Засухоустойчивость да
Цвет плода Золотистый
ГМО нет
Сроки посева апрель
Тип посадочного материала семена посадочные
Вид двухлетние
Степень созревания среднеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность|устойчив к болезням|высокая транспортабельность
Холодоустойчивость да
Количество 1
Особенности весовые овощи
Репродукция Элита
Вес 1000
Купити
Нет в наличии 1140917506
100 грн.
Купити
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок