Лук севок Сеншуй 821 озимый 1кг Broer

Лук севок Сеншуй 821 озимый 1кг Broer Код: 513

Є в наявності
80 грн.
-
+
Лук Senshuy, лук Сеншуй (Allium cepa L. Senshuy). Озимый лук севок. Это японский сорт лука высокого качества. Чрезвычайно популярный и надежный. Среднепоздний. Как и большинство луков, относится к подсемейству Луковые. Очень распространенный в Украине.

Цей сорт з високим виходом раннього врожаю. При сприятливих умовах і правильному догляді, урожай цибулі становить близько 400 кг з сотки. Він придатний для короткого зберігання. Висота рослини становить 40-50 см, а ширина – 1-10 див.

Цибулини великого розміру, солом'яно-золотистого кольору, округло-плоскі або витягнуті. Сіянка витягнутої форми. Красива золота колірна гамма луски, тонка «шия» з постійно висушеної лушпинням робить цей сорт незамінним на ділянці. М'якоть білого кольору з чудовим ароматом. Листки широкі, темно-зеленого кольору. Цей сорт придатний для свіжого ринку і переробки. Ідеально підходить для засолювання, а також приготування їжі.

Цибуля Senshuy легко вирощувати. Це нетребователеная культура. Сорт призначений для посадки з середини серпня-вересня, а збирання врожаю - з травня по липень. Рекомендована густота посадки - 4-5 кг/га Росте на повному сонце. Морозостійкість середня: витримує зниження температури до -15 градусів.

Характеристики
Культура Лук
Высота растений Среднерослые
Засухоустойчивость Да
ГМО Нет
Сроки посева октябрь
Тип посадочного материала семена посадочные
Вид двухлетние
Степень созревания среднеспелый
Тип выращивания Полевые
Дополнительные свойства высокая урожайность
Холодоустойчивость да
Количество 1
Особенности весовые овощи
Репродукция 1-я
Вес 1000

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок