Гербицид Раундап 100мл

Гербицид Раундап 100мл Код: 0541

Є в наявності
35 грн.
-
+

Препарат Раундап эффективно уничтожает самые разные виды сорняков — от крохотных однолетних до самых стойких многолетних.

Средство Раундап полностью уничтожает однолетние и многолетние, злаковые и двудольные сорняки, включая их наземные и подземные части.

Гербицид Раундап лишен почвенной активности. Любую культуру можно высевать непосредственно после внесения этого препарата.

Раундап — один из самых безопасных в мире гербицидов. При правильном применении не представляет опасности для человека и окружающей среды.

Діюча речовина: гліфосат.

Грунтова активність.

Вступаючи в контакт з грунтом, Раундап міцно зв'язується грунтовими частинками і втрачає активність, в силу чого гербіцид не має ґрунтової активністю.

Препарат Раундап швидко розкладається під дією мікроорганізмів як в грунті, так і у воді. Середній період напіврозпаду становить 2-4 тижні.

Переваги застосування гербіциду Раундапу.

  • Знищення бур'янів до того, як вони встигають завдати шкоди культурі в критичний період її розвитку.
  • Зменшення кількості механічних обробок, збереження грунтової вологи — сівба в оптимальні строки.
  • Гербіцид Раундап – це підвищення польової схожості культур.

Засіб від бур'янів Раундап проникає в рослину тільки через листя або молоді пагони, не впливає на рослину через грунт і не перешкоджає проростанню насіння. У грунті препарат швидко втрачає активність, а потім розкладається на природні речовини.

Застосування препарату Раундап (інструкція). 20-40 мл препарату розводиться в 3-4 л води (обробка однієї сотки). Обприскування проводять свіжоприготовленим розчином у безвітряну погоду.

Характеристики
Культура другое
Вид сплошного действия
Упаковка Пластиковая тара
Тип неорганические
Вредный объект сорняки двудольные|сорняки злаковые|сорняки многолетние
Форма выпуска водный раствор
Срок применения за 4-5 недель до посева (высадки)
Тип воздействия Системные

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок