Гербіцид суцільної дії Раундап 40мл Белреахим

Гербіцид суцільної дії Раундап 40мл Белреахим Код: 00540

Є в наявності
15 грн.
-
+

Препарат Раундап ефективно знищує різні види бур'янів — від крихітних однорічних до найстійкіших багаторічних.

Засіб Раундап повністю знищує однорічні і багаторічні, злакові та дводольні бур'яни, включаючи їх наземні та підземні частини.
Гербіцид Раундап позбавлений грунтової активності. Будь-яку культуру можна висівати безпосередньо після внесення цього препарату. Препарат застосовується як системний гербіцид суцільної дії, обробка проводиться перед посівом або до появи сходів. Раундап від бур'янів впливає тільки на листя або молоді пагони, і не має ґрунтової активністю, будучи одним з найбільш безпечних гербіцидів. При застосуванні відповідно до інструкції не є небезпечним для людини і навколишнього середовища.
Забезпечує повне знищення однорічних та багаторічних, злакових і дводольних бур'янів, впливає як на наземні, так і підземні частини.
Раундап — один з найбезпечніших у світі гербіцидів. При правильному застосуванні не представляє небезпеки для людини і навколишнього середовища.
Діюча речовина: гліфосат.

Грунтова активність.
Вступаючи в контакт з грунтом, Раундап міцно зв'язується грунтовими частинками і втрачає активність, в силу чого гербіцид не має ґрунтової активністю. Препарат Раундап швидко розкладається під дією мікроорганізмів як в грунті, так і у воді. Середній період напіврозпаду становить 2-4 тижні.

Переваги застосування гербіциду Раундапу.

  • Знищення бур'янів до того, як вони встигають завдати шкоди культурі в критичний період її розвитку.
  • Зменшення кількості механічних обробок, збереження грунтової вологи — сівба в оптимальні строки.
  • Гербіцид Раундап – це підвищення польової схожості культур.

Засіб від бур'янів Раундап проникає в рослину тільки через листя або молоді пагони, не впливає на рослину через грунт і не перешкоджає проростанню насіння. У грунті препарат швидко втрачає активність, а потім розкладається на природні речовини.

Застосування препарату Раундап (інструкція). 20-40мл. препарата разводится в 3-4л. воды (обработка одной сотки). Опрыскивание проводят свежеприготовленным раствором в безветренную погоду.  Дождь, прошедший менее чем через 6 часов после обработки, снижает эффект, смывая препарат. Опрыскивание не рекомендуется проводить при сильном ветре или использовать опрыскиватели с мелким распылом. При работе вблизи культурных растений, во избежание их гибели, следует предохранять экраном из пленки или другого материала. Препарат легко справляется со всеми трудноискоренимыми сорняками. Протягом 5 ― 7 днів після обприскування не слід проводити ніяких розпушувань ґрунту або видалення бур'янів механічно, оскільки в цей період відбувається проникнення препарату в корені.

Характеристики
Характер действия пестицида Сплошного
Препаративная форма Раствор
Тип воздействия Контактные
Химический состав Неорганические

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок