Гербіцид суцільної дії Антиберезка 100 мл

Гербіцид суцільної дії Антиберезка 100 мл Код: 0521

Є в наявності
45 грн.
-
+

Антиберезка - гербіцид системної дії для знищення всіх видів однорічних та багаторічних бур'янів (будяка, осоту, берізки, пирію, плюща, дикого винограду і багатьох інших). При попаданні на рослину препарат проникає через листя та інші зелені частини рослини, розноситься по всіх органах, у тому числі і до кореневої системи, затримуючи відновлення ферменту, який сприяє росту і життєдіяльності рослини. Бур'яни повністю знищуються протягом 2 - 3 тижнів після обробки. Перші ознаки дії препарату з'являються через 7-14 днів після обробки у вигляді пожовтіння і в'янення бур'янів.

 
Препаративна форма: 482 г/л гліфосату у формі водного розчину, 120 г/л диметиламинная сіль, 25% естрон 60 к. е., 2-этилгексиловый ефір 2,4 Д, 850 г/л, функціональні добавки.

 

Умови застосування: 100 мл препарату розчинити в 10 л води. Цього розчину достатньо для обробки 2 - 3 соток ділянки вегетуючих бур'янів. Обприскують свіжоприготовленим розчином у безвітряну суху погоду. Необходимовоздерживаться від обприскування, якщо протягом найближчих 4-5 годин очікується дощ. Обробку проводити обприскувачем при низькому тиску, намагаючись домогтися рівномірного покриття рослин розчином у період їх вегетації (з зеленим листям). Обробку бажано проводити з розвиненим бур'янам при достатній кількості вологи в ґрунті. При роботі поблизу культурних рослин необхідно захищати їх екраном з плівки, агроволокна, фанери та ін Якщо препарат випадково потрапив на культурну рослину необхідно змити її струменем води. Після обробки на протязі 5 - 7 днів не рихлити грунт і не видаляти бур'яни механічно.
 

Форма випуску: флакон 1 л.

Характеристики
Культура другое
Вид сплошного действия
Упаковка Пластиковая банка
Тип неорганические
Вредный объект сорняки двудольные|сорняки злаковые|сорняки многолетние
Форма выпуска водорастворимый концентрат
Срок применения за 4-5 недель до посева (высадки)
Тип воздействия Системные

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок